Rozrywka i wypoczynek » Gry

Gra Triominos w Appstore

Triominos to gra planszowa, której sprzedano do dziś ponad 21 milionów egzemplarzy. Dlaczego Triominos jest tak wciągająca? Teraz można się przeknoać dzięki darmowej aplikacji Triominos.

Triominos – Trzeci wymiar domina – gra dla jednego lub wielu graczy

Od dnia stworzenia Triominos, sprzedano ponad 21 milionów egzemplarzy tej fascynującej gry. Triominos nadaje nowy wymiar grze w domino. Dlaczego Triominos jest tak wciągająca? Dlatego, że każdy z nas już zna podstawowe zasady gry – wystarczy dokładać pasujące kamienie, wiec może zacząć się bawić od razu. Mimo tak trywialnych reguł, gra jest naprawdę wymagająca intelektualnie i wciągająca. Aby wygrać w Triominos trzeba mieć odrobinę szczęścia, i trochę sprytu!

 Triominos Aplikacja

Dziś została publicznie udostępniona na Appstore aplikacja Triominos.

-=Kliknij aby pobrać=-

Triominos App

Graj ze znajomymi…

Triominos w wersji online, pozwala na grę w trybie “multi-player”, wiec możesz wyzwać na pojedynek swoich bliskich i dalekich znajomych, o dowolnej porze. Szukaj znajomych po nazwie użytkownika, lub zaproś ich za pośrednictwem Facebook. Możesz grać jednocześnie więcej niż jedną partię (więcej niż z jednym przeciwnikiem)!

Zagraj solo (single player)

Triominos to również wspaniała zabawa gdy jesteś bez dostępu do sieci, lub gdy chcesz samotnie po główkować. Aplikacja udostępnia możliwość ćwiczenia swoich umiejętności vs. Sztuczna inteligencja “single player”, oraz możliwość zabawy Triominos jak układanką puzzlową.

W trybie układanki puzzlowej, przed tobą będą kolejne wyzwania, ułożenia specjalnych kształtów, takich jak diament, słoń, gwiazda czy wielbłąd. Udowodnij, że potrafisz ułożyć wszystkie 16 układanek… za każdą czekają Cię nagrody.

Jak grać?

Przesuń swoje kamienie Triominos na wirtualną planszę, parując pasujące boki kamieni z już ułożonym układem. Otrzymasz punkty za każdy prawidłowo dołożony kamień, oraz bonus za specjalne figury jak most, hexagon, podwójny hexagon. To trywialne aby się nauczyć grać, i grać kiedy się chce i gdzie się chce! Niezależnie czy stoisz w kolejce, czy czekasz na lunch, czy siedzisz w ostatniej ławce, możesz grać do woli.

W niedługim czasie ukaże się również wersja gry na inne platformy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Goliath
http://www.goliathgames.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »