Rozrywka i wypoczynek » Gry

Gra Zuma

Gra Zuma
Zobacz więcej zdjęć »
Zuma to gra, która jest szybką zagadką do dopasowywania różnych elementów. O jego jakości mówi, że Zuma otrzymał trofeum "Game of the Year" od RealArcade.

Celem gry jest użycie żaby do zniszczenia wszystkich kul o różnych kolorach poruszających się po ekranie wzdłuż ekranu w kierunku Złotej Czaszki, zanim do niej dojdą. Żaba strzela kulkami o różnych kolorach. Łańcuchy kulek tego samego koloru eksplodują od wpadnięcia w nie kulką o tym samym kolorze. Głównym zadaniem jest znokautować wszystkie piłki na poziomie dla zestawu tak wielu punktów, jak to możliwe.
Wypróbuj gry Zuma na stronie www.gryzuma.com za darmo - Zuma Deluxe, Zumas Revenge, Indian Zuma, Luxor, a dzięki temu odnajdź się w magicznym, zachwycającym świecie puzzli. Jak wiesz, Zuma pojawił się jako gra w formie "podnieś zbieżną mozaikę". W chwili obecnej stała się rodzajem futurystycznej układanki. I jego różne wersje mogą utrzymać graczy w oczekiwaniu na coś niezwykłego przez długie godziny.
Możesz wybierać spośród dziesiątek gier w różnych stylach, w tym 3D i tradycyjnych modyfikacji. Dzieci z pewnością polubią gry z rybami, krabami morskimi i niedźwiedziami polarnymi, podczas gdy dla dorosłych gry Zuma są bardziej skomplikowane. Nie ma znaczenia, ile lat gracze - fascynujące gry będą zachwycać najbardziej zabawnymi zagadkami!
Przy tak wielu wariantach istota gry jest różna. Ale w każdym z Zuma znajduje się szczegółowa instrukcja zarządzania. Wybierz kolorystykę figur za pomocą myszki lub klawiatury, zbierz każdy element puzzla i uzyskaj najwyższe wyniki. Podczas wielu przygód będziesz musiał przez jakiś czas porównywać różne elementy mozaiki. Znajdź rozwiązanie zagadek na niebie, pod wodą, a nawet w barze sushi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ZumaSpiele

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »