Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Graj przed świętami. LEGO Video Games w Bonarce

Dla dzieci i dorosłych. Ekscytująca i relaksująca. Strefa gier LEGO Video Games w krakowskiej Bonarce. Już w ten weekend (19-20 grudnia) w godzinach 11:00 – 19:00. Uwaga: rozrywa i odrywa od przedświątecznych sprawunków.

W strefie gier LEGO Video Games dzieci i rodzice będą mogli wspólnie zagrać na PlayStation 4 w takie tytuły jak: LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham, LEGO Marvel Super Heroes i inne.

W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje, takie jak turnieje i malowanie twarzy.

Imprezy LEGO Video Games organizowane są przy współpracy z Sony Computer Entertainment Polska, producenta PlayStation 4 oraz Sony Polska, które wyposaży stoiska w najnowsze telewizory rekomendowane dla miłośników gier - model Full HD KDL-32W705 oraz KD-65X9005 o rozdzielczości obrazu 4K. Seria 32 TV charakteryzuje się bardzo niskim współczynnikiem „input lag" (czas reakcji pomiędzy padem konsoli a obrazem na ekranie telewizora).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »