Firma » Finanse

GRAND PRIX BRS – pierwsza akcja lojalnościowa na rynku usług pośrednictwa finansowego

GRAND PRIX BRS – KONKURS DLA NAJLEPSZYCH SPRZEDAWCÓW USŁUG FINANSOWYCH. W PULI NAGRÓD TOPOWE MODELE SAMOCHODÓW: TOYOTY, SEATY, AUDI I BMW.
Ruszył wielki konkurs Banking Retail System, najszybciej rozwijającego się operatora bankowego w Polsce. To pierwsza tego typu akcja lojalnościowa na rynku pośrednictwa finansowego. Jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych Partnerów BRS. Nagrodą za najlepsze wyniki sprzedaży są 4 modele samochodów: praktyczna Toyota Aygo, kompaktowy Seat Ibiza, luksusowe Audi A4 oraz prestiżowe BMW X5. Pula nagród jest nieograniczona!

Główna zasada akcji Grand Prix BRS jest prosta: im lepszy wynik - tym bardziej atrakcyjna nagroda. Konkurs ruszył 1 lipca i potrwa 3 miesiące do 30 września. Partnerzy, którzy osiągną wyznaczone progi sprzedaży otrzymają do bezpłatnego, rocznego użytkowania samochody: za obrót 750 tys. zł Toyotę Aygo, za 1 mln zł Seata Ibizę, za 3 mln Audi A4, a za 4,5 mln zł BMW X5.

- Od momentu założenia w 2014 roku BRS przeżywa bardzo dynamiczny rozwój. Kilkukrotnie powiększyliśmy bazę naszych partnerów biznesowych, którym proponujemy bardzo szeroką ofertę, zarówno banków, jak i firm poza-bankowych. Cały czas udostępniamy nowe produkty kredytowe podmiotów, których do tej pory nie było w dystrybucji w sieciach pośrednich. Mogę śmiało powiedzieć, że dziś jesteśmy znaczącym graczem na rynku operatorów finansowych, który wyznacza kierunki rozwoju tego biznesu - mówi Dariusz Józefowicz, założyciel i prezes zarządu BRS. I dodaje: W najbliższym czasie postawiliśmy sobie za cel wzmocnienie naszej komunikacji. Aktywna kampania marketingowa wsparta programem lojalnościowym Grand Prix BRS ma zainteresować naszą ofertą cały rynek pośredników finansowych. Jestem przekonany, że kiedy o nas usłyszą i nas poznają, zostaną z nami na długo, ponieważ oferujemy agentom dużo więcej, niż funkcjonujące dotąd na rynku firmy pośredniczące między sprzedawcami a bankiem.

Więcej informacji o konkursie na: http://www.gpbrs.pl oraz na https://www.facebook.com/BRSonlinepl/

O BRS: Banking Retail System to jedna z najszybciej rozwijających się spółek na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Oferuje partnerom pełne wsparcie w całym procesie kredytowym. Dzięki innowacyjnemu połączeniu: procesów biznesowych, wsparciu aplikacji BRSonline®(unikalna platforma ebrs) i doświadczeniu zespołu analityków kredytowych, BRS dostarcza swoim partnerom najwyższej jakości usługę i gwarantuje najlepsze stawki na rynku. System, stworzony przez BRS pozwala na uproszczenie procesów i oszczędność czasu, dzięki czemu doradcy finansowy mogą poświęcić go na to, co w sprzedaży najcenniejsze - kontakt z klientem.


Założycielem i prezesem BRS jest Dariusz Józefowicz, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowości. Karierę budował przechodząc ścieżkę od konsultanta zajmującego się bezpośrednią obsługą klientów w oddziałach bankowych, przez stanowisko analityka kredytowego aż po funkcję Dyrektora ds. Kluczowych Partnerów Biznesowych w BIZ Banku. Dzięki znajomości rynku i zdobytym umiejętnościom stworzył firmę oferującą kompleksowe usługi finansowe: od szczegółowej analizy ofert banków i dostosowywanie ich do potrzeb klientów, po późniejsze zaimplementowanie produktów i usług finansowych w prosty i przejrzysty sposób do procesów dla agentów finansowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Naruszew

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »