Technologie » AGD - RTV

Gratka nie tylko dla graczy przenośny ekran i gra wideo gratis przy zakupie projektora Epson

Gratka nie tylko dla graczy przenośny ekran i gra wideo gratis przy zakupie projektora Epson
Zobacz więcej zdjęć »
Ekran i grę wideo gratis otrzyma każdy, kto od 1 września do 31 października 2011 roku kupi projektor Epson EH-TW450 HD Ready.

Przenośny ekran EPSON ELPSC21 o przekątnej 80 cali (203 cm) i gra wideo umożliwia zanurzenie się w wielkoformatowy świat rozrywki z kontrastowym, wiernie oddającym kolory oryginału, doskonałym obrazem w jakości HD ready, jaki gwarantuje technologia Epson 3LCD.
 szczegóły promocji:
www.epson.pl/tw450promo

Sierpień 2011 r. — Kupując we wrześniu i październiku projektor Epson EH-TW450 otrzymujemy gratis przenośny ekran Epson ELPSC21 o przekątnej 80 cali (203 cm) i grę wideo – czyli  wielkoformatowe, multimedialne centrum rozrywki – dla miłośników filmów i gier. Wykorzystywana w projektorze technologia Epson 3LCD gwarantuje najwyższą jakość obrazu -  wierne odwzorowanie  kolorów oraz wysoką jasność i kontrast obrazu.

Epson EH-TW450 projektor także dla graczy

To, że projektor pozwala stworzyć w domu kino – popcorn trzeba zrobić samemu – wiedzą już niemal wszyscy. Z tego, że dzięki projektorowi można się przenieść na zupełnie inny poziom jakości i wrażeń związanych z grami – jeszcze niewielu miłośników czy nawet fanatyków gier.

Projektor Epson EH-TW450 wykorzystuje technologię wyświetlania obrazu 3LCD, dzięki czemu uzyskujemy doskonała wierność kolorów, odpowiednie ich nasycenie i kontrast co łącznie daje krystalicznie czysty obraz HD (1280x720).

Dzięki dużej liczbie różnych gniazd podłączeniowych – HDMI 1,3, Component (YUV), Composite (RCA), S-video, D-sub (dołączony adapter) oraz USB (A i B) – podłączenie odtwarzacza Bluray, DVD, konsoli, dekodera TV czy komputera nie sprawia najmniejszego problemu.

Jasność 2.500 lumenów i kontrast 3.000:1 zapewniają doskonały obraz bez konieczności  zaciemniania pomieszczenia. Wbudowany głośnik zapewnia pełne funkcjonalności multimedialne, bez konieczności podłączania zewnętrznego wzmacniacza i głośników.

Funkcja odtwarzania, np. zdjęć, bezpośrednio z podłączonego do projektora pendriva czy innego nośnika przez gniazdo USB – bardzo ułatwia życie.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: www.epson.pl/tw450promo

Informacje o  firmie Epson

Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne. Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

Epson Europe

Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com 

Epson w Polsce

Według badań niezależnych audytorów rynku Epson w Polsce ma 16,5% udział w rynku popularnych drukarek atramentowych, 17,5% w rynku urządzeń wielofunkcyjnych (MFP). W zakresie projektorów WXGA w 2010 roku sprzedaż Epsona w Polsce wzrosła 4. krotnie. Epson ma 15% udział w sprzedaży projektorów w Polsce.  

Dodatkowych informacji udzielają: 

Epson Europe BV                                                 

Oddział w Polsce                                                 

Dorota Wódka-Kot                                                 

tel. (22) 375 75 16                                                  

e-mail: dorota.kot@epson.eu                                  

Internet: www.epson.pl 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

komórka: 501 772 619  zbigniew.blewonski@indalo.pl   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 3 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »