Technologie » Komputery

Green Cell na Electronics Show 2018

Green Cell na Electronics Show 2018
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 13-15 kwietnia w podwarszawskim Nadarzynie odbywają się coroczne targi Electronics Show skupiające wokół siebie firmy oferujące produkty z szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Wśród nich znalazła się również marka Green Cell.

Green Cell powstała w 2013 roku jako odpowiedź na coraz prężniej rosnący rynek urządzeń mobilnych i tym samym zapotrzebowanie na ich zasilanie. Pierwszymi produktami z logo Green Cell były ładowarki, baterie do laptopów oraz powerbanki. Dziś oferta obejmuje znacznie więcej produktów, w tym: baterie do elektronarzędzi, zasilacze UPS, akumulatory AGM, ładowarki multi USB oraz ładowarki samochodowe.

Na stoisku będzie można zapoznać się z produktami oferowanymi przez Green Cell, a także odwiedzić Strefę Ładowania, gdyby uczestnikom zabrakło baterii w telefonie bądź innym urządzeniu mobilnym. Dla pierwszych odwiedzających przewidziano darmowe gadżety.

Targi Electronics Show odbywają się w podwarszawskim Nadarzynie Ptak Warsaw Expo przy alei Katowickiej 62, w dniach 13-15 kwietnia 2018. Green Cell można spotkać przy stoisku E108.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »