Technologie » Komputery

Green Cell PowerPlay10 - to co najlepsze w power banku

Green Cell PowerPlay10 - to co najlepsze w power banku
Zobacz więcej zdjęć »
Green Cell na fali popularności swojego flagowego power banka PRIME stworzył jego nową, jeszcze lepszą wersję również zaprojektowaną w Polsce - GC PowerPlay10.

Więcej możliwości
GC PowerPlay10 wyposażono w trzy szybkie porty, które pozwalają na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń:

  • Port USB-C Power Delivery umożliwia ładowanie urządzenia o mocy do 18W, jak i samego power banka. Technologia ta jest standardem obowiązującym we wszystkich nowoczesnych smartfonach i innych urządzeniach mobilnych. To idealne źródło zasilania nie tylko dla smartfonów, ale także innych urządzeń z USB-C, np. iPada Pro lub konsoli Nintendo Switch. Dzięki Power Delivery power bank może ładować także najnowsze ultrabooki i MacBooki.
  • 2 porty USB-A działające w autorskiej technologii Ultra Charge, która zapewnia nawet 3,5x szybsze ładowanie smartfonów w porównaniu ze standardowym zasilaniem. Jest ona kompatybilna z innymi technologiami szybkiego ładowania, takimi jak Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP czy Apple 2.4A.
W power banku umieszczono dodatkowo port micro USB przeznaczony do jego ładowania.

Jeszcze dłuższy czas działania
Wysokiej jakości ogniwa litowo-polimerowe pozwalają PowerPlay10 dostarczać nawet 36 dodatkowych godzin pracy. W zależności od ładowanego urządzenia, może ono działać dłużej o:

36 godziniPhone 11/XS/X
32 godzinyXiaomi Mi Mix 3/Mi 9
28 godzinSamsung S10/S10e
22 godzinyHuawei P30 Pro
10 godziniPad Pro
6 godzinNintendo Switch


Nowoczesny design
Green Cell tworząc nowy power bank, postawił nie tylko na funkcjonalność, ale także jego estetykę. Czarna, elegancka obudowa, którą znamy z modelu PRIME, została wzbogacona nie tylko o dodatkowe porty, ale także logo, które służy jako przycisk wyświetlający poziom naładowania power banku. Do PowerPlay10 producent dołącza elegancki, brandowany kabel USB - USB-C, który się nie plącze.


Cena i dostępność
GC PowerPlay10 jest już dostępny w sprzedaży. Jego cena wynosi 169,95 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »