Technologie » Telekomunikacja

Green Cell PRIME - pierwszy power bank zaprojektowany w Polsce

Green Cell PRIME - pierwszy power bank zaprojektowany w Polsce
Zobacz więcej zdjęć »
Chcąc połączyć funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, zespół R&D Green Cell stworzył power bank PRIME. Urządzenie zostało w całości zaprojektowane w Polsce, a jego charakter ma spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Design
Producent zadbał o to, aby power bank był zarówno funkcjonalny, jak i prezentował się stylowo niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy - czy w podróży czy na spotkaniu biznesowym. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości ogniw litowo-polimerowych akcesorium ma zaledwie 13 mm grubości, zaś jego waga nie przekracza 200 gramów. Green Cell PRIME wyposażono również w stylowe, zielone podświetlenie.

Wytrzymałość
Do stworzenia PRIME'a wykorzystano materiały, które cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Cała konstrukcja zapewnia pełne bezpieczeństwo i trwałość urządzenia.
 
Technologia
Power bank Green Cell PRIME wyposażono w ogniwa litowo-polimerowe o wysokiej żywotności i realnej pojemności 10 000 mAh. Zastosowana w urządzeniu autorska technologia Ultra Charge jest w pełni kompatybilna z Quick Charge, Samsung AFC, Huawei FCP oraz wieloma innymi standardami szybkiego ładowania. Pozwala ona na ładowanie w kilku trybach - 5 V, 9 V lub 12 V przy maksymalnej mocy 18 W. Prócz każdego rodzaju telefonu Green Cell PRIME może bezpiecznie ładować również urządzenia wymagające niskiego prądu ładowania, takie jak opaski fitness, smartwatche lub słuchawki bezprzewodowe. Dzięki funkcji pass-through możliwe jest jednoczesne ładowanie power banku oraz zasilanie smartfona.

Power bank Green Cell PRIME - kiedy dostępny?
Premiera najnowszego produktu marki Green Cell datowana jest na 22 lutego 2019 roku. Można go jednak zakupić w przedsprzedaży już od 14 lutego.
Więcej informacji można znaleźć na stronie greencell.global.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

DominikaProjektZero2

Komentarze (3)

 • avatar
  ~Świat Baterii 2019-02-21 07:22:48

  Hej!
  My również cieszymy się, że powerbank GC Prime od firmy Green Cell będzie niedługo dostępny w naszej ofercie na stronie:
  swiatbaterii.pl

  Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w przedsprzedaży.
  Pozdrawiamy Zespół Świata Baterii

 • avatar
  ~Ewela 2019-02-20 09:04:01

  Fajnie wygląda, to na pewno. W porównaniu z powerbankami sprzed 2-3 lat design super. :)

 • avatar
  ~JustMaciej 2019-02-18 17:21:44

  Wygląda świetnie. Cieszy mnie to, że polska firma tak bardzo się rozwija. Pamiętam jeszcze, jak raczkowali na rynku, a prezes Green Cell udzielał wywiadu, gdzie mówił otwarcie, że będą stawać na nowoczesne rozwiązania z ogniwami litowo polimerowymi, ale jeszcze nie wiedzą czy bardziej pójdą w baterie do laptopów, powerbanki czy baterie do telefonów. Jak widać udało im się z powerbankami i to w świetnym opakowaniu.
  Pozdrawiam serdecznie Pana Pawła i życzę sukcesów jego firmie!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »