Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Grey Goose na BAFTA 2012

Grey Goose na BAFTA 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Już od ponad pół wieku Brytyjska Akademia Sztuki Filmowej nagradza najlepszych twórców światowej kinematografii. W miniony weekend, w londyńskim Royal Opera House, odbyła się tegoroczna gala wręczenia nagrody BAFTA. Partnerem wydarzenia była marka Grey Goose.


Brytyjska elegancja
Sezon rozdań nagród filmowych w pełni. Po Złotych Globach oraz Sundance Film Festival przyszedł czas na BAFTA. Nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej to najważniejsze wydarzenie świata filmu na Starym Kontynencie. Wręczona po raz pierwszy w 1948 roku nagroda była odpowiedzią na amerykańskie Oscary oraz francuskie Cezary. Od 1955 roku wszyscy laureaci BAFTA otrzymują statuetkę przedstawiającą złotą maskę teatralną, będącą synonimem wyśmienitego kunsztu aktorskiego. Obecnie nagrody przyznawane są w dwudziestu trzech kategoriach, oraz w kilku kategoriach specjalnych. Tegoroczna gala wręczenia Złotych Masek odbyła się 12 lutego w Royal Opera House – siedzibie Królewskiego Baletu oraz jednym z najważniejszych gmachów operowych w Wielkiej Brytanii. Na czerwonym dywanie w centrum Londynu pojawiły się największe gwiazdy światowego formatu, a wśród nich tegoroczni nominowani – m.in. Maryl Streep, Michelle Williams, Gary Oldman, czy Steve McQueen. Prawdziwym zwycięzcą BAFTA 2012 okazał się „Artysta” – belgijsko-francuska produkcja zdobyła największe uznanie członków akademii, otrzymując aż siedem statuetek. „Artysta” został okrzyknięty najlepszym filmem minionego roku, a grającego w nim główną rolę Jeana Dujardina uznano najlepszym aktorem. Statuetkę otrzymała również Maryl Steep, która w filmie „Żelazna dama” wcieliła się w rolę Margaret Thatcher. Wszyscy nominowani oraz laureaci tegorocznej edycji nagrody BAFTA świętowali sukces podczas licznych imprez towarzyszących. Elegancką zabawę w brytyjskich stylu zapewniała im marka Grey Goose.

Pre-BAFTA’s Party

Marka Grey Goose od dawna słynie z zaangażowania w promocję światowej kinematografii. Nic więc dziwnego, że Najlepiej Smakująca Wódka Na Świecie towarzyszyła również nominowanym do tegorocznej edycji Nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej. Uroczysty weekend otworzyło przyjęcie koktajlowe zorganizowane przez cenionego producenta filmowego, Harveya Weinsteina. Impreza odbyła się w restauracji Soho, znajdującej się w jednej z najmodniejszych części Londynu. Gospodarz rozpoczął wieczór od podziękowania marce Grey Goose za pomoc przy organizacji wydarzenia oraz wzniósł toast wyśmienitym koktajlem Grey Goose Silent Martini. Drink został stworzony przez mistrzów miksologii marki Grey Goose, dla których inspiracją stał się wyprodukowany przez gospodarza przyjęcia film „Artysta”. Na uroczystym obiedzie poprzedzającym galę rozdania nagród pojawili się artyści tacy jak Kenneth Branagh z żoną, Steve McQueen, Cuba Gooding Jr, Naomi Campbell, czy Sabrina Guinness. Wszystkie gwiazdy bawiły się wyśmienicie i chętnie pozowały fotoreporterom do zdjęć z koktajlami stworzonymi na bazie ich ulubionego trunku – najwyższej jakości francuskiej wódki Grey Goose.


Święto zwycięzców
W niedzielę wieczorem, podczas uroczystej gali w Royal Opera House, poznaliśmy wszystkich tegorocznych zwycięzców BAFTA. Kiedy emocje już opadły, przyszedł czas na chwilę odprężenia oraz dobrej zabawy w wyśmienitym gronie. Zdobywcy statuetek uczcili swój sukces wznosząc toast eleganckim koktajlem Grey Goose Le Fizz. Goście uroczystego after party, współorganizowanego przez markę Grey Goose, bawili się do białego rana.  W ekskluzywnym klubie Le Baron w centrum Londynu, pojawiło się liczne grono nominowanych do BAFTA. Na parkiecie brylowali m.in. Ralph Fiennes, Jonah Hill, Michael Fassbender oraz Tilda Swinton. Wśród gości nie mogło również zabraknąć zdobywców Złotych Masek. Zwycięzca w kategorii Najlepszy Aktor, prawdopodobnie najprzystojniejszy amant niemego kina, Jean Dujardin, na bankiecie pojawił się z partnerką. Meryl Streep, którą nagrodzono tytułem Najlepszej Aktorki za kreację w filmie „Żelazna dama”, bawiła się w towarzystwie Gillian Anderson. Natomiast Octavia Spencer świętowała sukces ze swoją filmową partnerką, a prywatnie dobrą znajomą, Violą Davis. Grey Goose After Party trwało całą noc. Koktajle przygotowane na bazie Najlepiej Smakującej Wódki Na Świecie świetnie wpisały się w atmosferę przyjęcia oraz zapewniły gościom doskonałą zabawę na najwyższym poziomie.


Dlaczego Grey Goose jest Najlepiej Smakującą Wódką na Świecie?

Grey Goose, luksusowa i ceniona na całym świecie wódka, tworzona jest w jednym celu – by być najlepiej smakującą wódką na świecie. Pochodzi z malowniczego rejonu Cognac, we Francji, słynącego z najlepszych ekspertów zajmujących się destylacją alkoholi. Grey Goose czerpie to co najlepsze z bogatej historii regionu, który znany jest z produkcji najwyższej klasy luksusowego jedzenia, win i innych alkoholi. W tradycji regionu Cognac to mistrz produkcji – mâitre de chai nadzoruje proces jej powstawania i zapewnia najwyższą jakość każdego etapu produkcji i finalnego produktu. Do produkcji Grey Goose wykorzystuje się wyłącznie najlepszą francuską pszenicę, tę samą której używa się do produkcji pysznych regionalnych wypieków, a pięciostopniowy proces destylacji zapewnia wyjątkowy i niepowtarzalny smak trunku. Następnie czysta woda mineralna, przefiltrowana przez tamtejsze wapienie, jest mieszana z destylatem. W momencie kiedy alkohol osiągnie swój optymalny smak, mistrz produkcji – mâitre de chai jest usatysfakcjonowany. Grey Goose to wytworny alkohol o gładkim i subtelnym zapachu, który dostarcza niezapomnianych wrażeń podczas degustacji.

Kontakt prasowy:
Beata Grzybek, Marta Więckowska, MORE PR, ul. Poborzańska 8 lok. 14, 03-368 Warszawa, tel. (22) 401 73 73, e-mail: b.grzybek@more-pr.com,  martawieckowska@more-pr.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Więckowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »