Firma » Biznes

Gromadzisz dane? Przekuj je w zyski!

16 kwietnia, w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja „Korporacyjna hurtownia danych w strategii zarządzania danymi w firmie”. Specjaliści od zarządzania danymi odkryją m.in. jaki potencjał drzemie w informacjach gromadzonych w firmach i w jaki sposób można ten potencjał przekuć w zyski.

Informacja to potęga? To zależy od tego, jak ją wykorzystać. Czy wiesz, jakie dane gromadzisz na co dzień w swojej firmie? A przede wszystkim – w jaki sposób je wykorzystać, aby zoptymalizować procesy, koszty i wygenerować zyski?

Zespół ekspertów, który przygotował konferencję, opowie, w jaki sposób monetyzować dane przetwarzane przez różne systemy informatyczne. Poda również wskazówki, jak je porządkować, aby móc wydobyć ukryty w nich potencjał. Ponadto miłośnicy prostych rozwiązań dowiedzą się, za pomocą jakich narzędzi najłatwiej przełożyć skomplikowaną rzeczywistość na przyjazne wizualizacje.

„Mówi się, że informacja to paliwo XXI wieku. To prawda. Generujemy na co dzień niewyobrażalną ilość informacji. Potrafimy je wytwarzać i gromadzić, ale wciąż uczymy się, jak je optymalnie wykorzystywać. Na szczęście mamy coraz doskonalsze narzędzia, które nam to ułatwiają. Podczas konferencji chcemy skupić się na danych wewnętrznych, gromadzonych w firmach, i na ich potencjale. Pokażemy, jak nimi sprawnie zarządzać, jak je analizować, a przede wszystkim wykorzystywać w firmie” – wyjaśnia Krzysztof Konitz, Członek Zarządu firmy Quercus, współorganizatora konferencji.

Konferencja skierowana jest m.in. do: dyrektorów ds. informatyki i dyrektorów ds. danych, menedżerów programów, pracowników ds. zarządzania danymi, personelu ds. zarządzania danymi, analityków biznesowych/danych, interesariuszy danych, sponsorów biznesowych, itp.

Udział w konferencji jest nieodpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Link do rejestracji: http://www.mdsaptech.com/pl/MDSapTech/Page/24/Korporacyjna-hurtownia-danych-w-strategii-zarz%C4%85dzania-danymi-w-firmie

 

Agenda:

1.         Idea hurtowni danych – prowadzenie Quercus.

2.         Zwinne metodyki prowadzenia projektu wdrożenia hurtowni – prowadzenie MDS Advanced Program Tech.

3.         Nowe funkcjonalności SAP BW/4HANA. Porównanie do poprzednich wersji SAP BW. Przygotowanie migracji do SAP BW/4HANA – prowadzenie Quercus.

4.         Omówienie narzędzi do modelowania – wsparcie wdrożenia hurtowni danych – prowadzenie MDS Advanced Program Tech.

5.         Omówienie Near Line Storage (NLS) SAP IQ, Hadoop dla „zimnych” danych – prowadzenie MDS Advanced Program Tech.

6.         Zastosowanie SAP Analytics Cloud do poprawy efektywności działania firmy – prowadzenie Quercus.

7.         Zarządzanie i skalowanie złożonymi strumieniami danych, integracja i orkiestracja danych za pomocą platformy zarządzania danymi SAP Data Hub – prowadzenie SAP Polska.

8.         BW4/HANA – optymalizacja inwestycji z Lenovo – prowadzenie Lenovo.

 

Konferencja: Korporacyjna hurtownia danych w strategii zarządzania danymi w firmie

Termin: 16.04.2019 r., godz. 9:30-17.00

Miejsce: SAP Polska, Warszawa, Wołoska 5, budynek Taurus

Wstęp: wolny (liczba miejsc ograniczona)

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Margaret w Empik Zakopane, 24.06, g.18
Zwyciężczyni MasterChef Junior w Empiku Bonarce, 24.06.2019, g.18:00
Za 1 dzień:
Marcin Meller w Empik Echo Kielce, 25.06.19, g.18:00
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »