Kultura, sztuka » Muzyka

GRUBSON W EMPIKU W BONARCE

GRUBSON W EMPIKU W BONARCE
Zobacz więcej zdjęć »
Jaką cenę mają talent i spełnione marzenia? Czy wszystko w dzisiejszych czasach jest na sprzedaż? Na te i wiele innych pytań odpowie Tomasz „GrubSon” Iwanca 1 grudnia o godz. 18:00 w Empiku w Bonarce podczas spotkania promującego książkę „GrubSon. Na szczycie".

Tomasz „GrubSon" Iwanca drażni, prowokuje i zachwyca. Każda jego kolejna płyta jest ważnym wydarzeniem dla fanów hip-hopu w Polsce. Jego najpopularniejszy singiel „Na szczycie" ma prawie 95 mln wyświetleń na serwisie Youtube.

Książka „GrubSon. Na szczycie" to opowieść o życiu, pracy i drodze, które musiał pokonać obecnie jeden z najpopularniejszych w Polsce raperów, żeby spełnić swoje marzenia. Znajdują się w niej liczne rozmowy z rodziną i bliskimi współpracownikami wokalisty, dzięki którym można poznać GrubSona z bardziej prywatnej strony. „GrubSon. Na szczycie" - to pozycja obowiązkowa dla każdego fana twórczości GrubSona i obserwatora polskiej sceny hip-hopowej.

Spotkanie z GrubSonem w Empiku w Bonarce 1 grudnia o godz. 18:00 poprowadzi Przemysław Corso, współautor książki.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »