Dom » Wnętrza

Grunt to dobre podłoże!

Grunt to dobre podłoże!
Zobacz więcej zdjęć »
Chcesz mieć idealnie pomalowany dom lub mieszkanie? Profesjonalna farba nawierzchniowa to nie wszystko. Aby uzyskać na ścianie dobrą jakościowo i trwałą powłokę należy ją wcześniej odpowiednio przygotować. Umożliwi to farba izolująca Scala SEALER.

Szwedzka marka Scala wprowadziła na rynek nową farbę podkładową SEALER, która przeznaczona jest do użycia jako warstwa izolująca odnawiane powierzchnie, ale może być również stosowana do finalnego wykończenia „trudnych" podłoży. SEALER marki Scala szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku, gdy odnawiamy ściany po zalaniu wodą, odymione nikotyną, czy zabrudzone ciężkimi do zamalowania plamami z kawy czy wina. Farba podkładowa SEALER skutecznie niweluje również ślady po przewodach elektrycznych, a także częste w pokojach dziecięcych plamy po markerach i kredkach świecowych. Z powodzeniem można ją stosować do odświeżenia starych, kleistych powierzchni malowanych różnymi rodzajami farb.


Farba SEALER marki Scala charakteryzuje się wysoką siłą krycia i bardzo dobrą wydajnością. Matowe wykończenie z delikatną strukturą praktycznie nie odbija światła, dzięki czemu farbę można stosować jako izolator na tzw. "przematowienia" ścian. Powstała powłoka malarska jest bardzo odporna na działanie domowych środków chemicznych. W specjalistycznym teście badającym zmywalność farb, SEALER zakwalifikowany została do prestiżowej I klasy pod względem odporności na szorowanie z wynikiem 10 000 cykli zmywania. Produkt marki Scala jest przyjazny środowisku naturalnemu i bezpieczny dla domowników. Receptura oparta została na ekologicznej izoparafinie, która nie zawiera szkodliwych dla zdrowia substancji.


Wyłącznym dystrybutorem produktów Scala w Polsce jest sieć salonów z wyposażeniem wnętrz Dekorian. Więcej informacji o produktach marki Scala znaleźć można na stronie internetowej www.farbyscala.pl .

Informacje o produkcie:

§ cena: 56 zł netto/1L,
§ wydajność: 4-8 m2/ 1 l w zależności od podłoża,
§ opakowania: 1, 3 i 10 litrowe.

§ farby SCALA dostępne są w salonach wnętrz Dekorian oraz autoryzowanych studiach SCALA.

Dekorian - sieć salonów z wyposażeniem wnętrz, które oferują pod jednym dachem ekskluzywne marki farb, podłóg, wykładzin czy tapet. Firma posiada już 17 salonów w 15 największych polskich miastach, co zwiększa dostępność doskonałej jakości produktów klientom indywidualnym z całej Polski. W portfolio Dekoriana wyróżnić można takie marki jak:
§ kanadyjskie farby PARA,
§ szwedzkie farby SCALA,
§ belgijskie tapety OMEXCO
§ włoskie tapety GIARDINI
§ kanadyjskie podłogi TORLYS,
§ wykładziny rezydencjalne EPIC CARPET,
§ austriackie okładziny ścienne SIBU,
§ podłogi dębowe NOBIFLOOR,
§ włoskie tynki dekoracyjne METROPOLIS

Więcej szczegółów na temat oferty salonów Dekorian: www.dekorian.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dekorian

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »