Technologie » Internet

Grupa Adweb poszerza ofertę marki 2BE.PL

Grupa Adweb poszerza ofertę marki 2BE.PL
Zobacz więcej zdjęć »
Do linii kont hostingowych dla biznesu dołączył pakiet Free. To niewielkie konto skierowane do blogerów, freelancerów i osób stawiających pierwsze kroki w sieci.

Konto hostingowe Free które można aktywować bez dodatkowych opłat przy rejestracji nowej domeny. Pakiet pozwala na uruchomienie dwóch skrzynek pocztowych oraz strony www – wizytówki lub bloga.

„Wprowadzenie oferty poprzedziła analiza ruchu na naszych serwerach – tłumaczy Katarzyna Gruszecka-Kara, marketing manager Grupy Adweb. Okazało się, że klienci często wykorzystują tylko niewielką część zasobów hostingu. Spotykamy się również z pytaniami od webmasterów, którzy szukają miejsca dla prostych stron, wykonywanych na zamówienie. Te dwie grupy klientów szczególnie mieliśmy na uwadze projektując konto Free”.

Korzystanie z hostingu jest bezpłatne nie tylko przez pierwszy rok. Warunkiem jest utrzymywanie co najmniej jednej domeny w systemie 2BE.PL, bez względu na końcówkę. Konto Free ma możliwość rozbudowy parametrów. Pełną specyfikację techniczną oraz regulamin usługi można znaleźć na stronie internetowej rejestratora.

Marka 2BE.PL to jedna z czterech marek, wchodzących w skład Grupy Adweb. Specjalizuje się w rejestracji domen narodowych z całego świata oraz świadczeniem usług hostingowych klientom biznesowym. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkurek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »