Firma » Biznes

Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2021"

Grupa EFL z nagrodą specjalną "Friendly Workplace 2021"
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa EFL otrzymała godło i nagrodę specjalną w IV edycji konkursu "Friendly Workplace 2021". Wyróżnienie zostało przyznane za wysoki poziom kultury organizacyjnej, nowoczesne standardy relacji z pracownikami oraz zaangażowanie na rzecz przyjaznego dla zdrowia środowiska pracy.

Grupa EFL otrzymała godło i nagrodę specjalną w IV edycji konkursu "Friendly Workplace 2021". Wyróżnienie zostało przyznane za wysoki poziom kultury organizacyjnej, nowoczesne standardy relacji z pracownikami oraz zaangażowanie na rzecz przyjaznego dla zdrowia środowiska pracy. W szczególności docenione zostały kompleksowe działania na rzecz ochrony zdrowia pracowników w kontekście COVID-19.

- W grupie EFL dużą wagę przykładamy do inwestowania w szeroko rozumiany rozwój pracowników. Zdajemy sobie sprawę, że jest to proces ciągły, który musi być dobrze zaplanowany i konsekwentnie realizowany. Od ponad 4 lat realizujemy w Grupie EFL kompleksowy program wellbeingowy, którego celem jest zadbanie o fizyczny, mentalny i emocjonalny stan każdego pracownika oraz szkoleniowy służący  wspieraniu pracowników w budowaniu kompetencji zawodowych. Kontynuujemy realizacje  programu rozwojowego First Time Manager (FTM) skierowanego do   menedżerów, którzy po raz pierwszy obejmują tę rolę, Udoskonalamy nasz program i dostosowujemy do możliwości, które dyktują nam ograniczenia pandemiczne . Celem FTM jest między innymi zdobycie wiedzy i umiejętności już na początku drogi zawodowej na stanowisku kierowniczym. Poznanie praktycznych zasad zarządzania zespołem, rozwijania pracowników oraz ich motywowania i angażowania w codziennej pracy zwiększa prawdopodobieństwo realizacji celów. Już kolejna nagroda "Friendly Workplace 2021” jest potwierdzeniem słuszności naszych działań. Tym bardziej, że zostały docenione w tym trudnym pandemicznym czasie – powiedziała Galyna NECHAEVA, Dyrektor Departamentu HR w Grupie EFL.

W uzasadnieniu przyznania nagrody czytamy „Naszą szczególną uwagę zwrócił najnowszy projekt Grupy EFL First Time Manager. Jego założenia oraz formuła brzmią bardzo interesującoDoceniamy także zaangażowanie firmy w przekrojowe działania podejmowane na rzecz ochrony zdrowia pracowników. To bardzo wartościowa inicjatywa. Cieszy także fakt, że pomimo trudności związanych z pandemią firma w szerokim zakresie realizowała inicjatywy z obszaru CSR, angażując się w wiele projektów prospołecznych czy wsparcie polskiej służby zdrowia w dobie COVID – EFL to naprawdę wyjątkowa firma”. 

„Friendly Workplace” to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które charakteryzuję się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. W konkursie nagradzane są podmioty, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maja.lidke@efl.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »