Gospodarka » Przemysł

Grupa G-U – przewaga systemu

Od ponad 100 lat Grupa Gretsch­Unitas realizuje swoją misję w oparciu o hasło „Przewaga systemu”, konsekwentnie poszerzając portfolio innowacyjnych rozwiązań. Jest to możliwe dzięki współpracy czterech niezależnych marek, wspólnie tworzących nowoczesne, a przede wszystkim kompatybilne rozwiązania.

Kompleksowa oferta Grupy G-U obejmuje takie marki, jak: BKS (zamki, wkładki, rozwiązania na drogach ewakuacyjnych i przeciwpożarowych), Ferco (systemy okuć) oraz GU Automatic (automatyczne systemy wejść). Kolejnym krokiem w kierunku zbudowania systemowych rozwiązań dostosowanych funkcjonalnie do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych są rozwiązania oferowane przez czwartą markę należącą do Grupy G-U – spółkę Ela-soft, specjalizującą się w tworzeniu zaawansowanych systemów zarządzania budynkami.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

„Cztery silne marki wchodzące w skład Grupy G-U zapewniają efekt synergii, który rozumiemy jako zwiększenie korzyści dla klienta ostatecznego. Otrzymuje on bowiem kompleksowe rozwiązania ze wspólnego źródła, co gwarantuje najwyższą jakość każdego z rozwiązań i ich poprawne funkcjonowanie przez długie lata” – wyjaśnia Szymon Krauze, Marketing Manager G-U Polska.

„Systemy, jakie tworzy Grupa G-U, wpisują się w trend inteligentnych rozwiązań dla domów, jak również dla obiektów publicznych. Inteligentne systemy zarządzania bezpieczeństwem w budynkach marki Ela-soft to najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, dzięki którym kontrola bezpieczeństwa w obiektach jest efektywna, zarówno pod względem technologicznym, jak i kosztowym. Jest to możliwe, tylko jeśli system oparty jest na rozwiązaniach kompatybilnych na każdym poziomie. A to przynosi wymierne korzyści. Na tym właśnie polega przewaga systemu integrującego GEMOS – flagowego produktu Ela-soft” – podkreśla Maciej Nowacki, GEMOS Product Manager z firmy – Ela-compil, siostrzanej marki Ela-soft, działającej na terenie Polski.

Aby podkreślić doświadczenie w dziedzinie tworzenia zaawansowanych systemów zarządzania budynkami, grupa G-U zaktualizowała claim marki, dołączając do niego logo spółki zależnej Ela-soft. Zaktualizowany claim, promujący cztery marki systemowe (G-U, BKS, Ferco, Ela-soft), będzie od tego momentu wykorzystywany we wszystkich materiałach informacyjnych i promocyjnych Grupy G-U.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »