Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Grupa LEGO® świętuje 100 lat Disney i jest partnerem serii koncertów Disney Księżniczki

W maju i czerwcu dzieci wraz z rodzicami będą mieli możliwość udziału w wyjątkowych koncertach Disney Księżniczki. Grupa LEGO®, która od lat blisko współpracuje z Disney, została partnerem trasy koncertowej, aby dostarczyć najmłodszym jeszcze więcej doświadczeń z zabawy.

Klocki LEGO i animacje Disney to niekwestionowani ulubieńcy większości dzieci. Także dorośli mile wspominają dzieciństwo spędzone na budowaniu z klocków i oglądaniu ulubionych bajek. Teraz rodzice mogą zabrać swoje pociechy na wyjątkowe wydarzenie – koncerty Disney Księżniczki, podczas których artyści, w tym 14-letnia Sara James, wykonują kultowe przeboje z takich filmów, jak: Kraina Lodu, Pocahontas, Zaplątani, Aladyn, Mulan czy Mała syrenka. To idealna okazja do celebrowania zarówno setnej rocznicy Disney oraz inspirujących przygód uwielbianych przez dzieci dziewczynek i kobiet.

Grupa LEGO została partnerem serii koncertów Disney Księżniczki i przygotowała dla małych fanów i fanek specjalną strefę zabawy, w której będzie można budować z klocków, wziąć udział w konkursach lub oddać się w ręce profesjonalnej charakteryzatorki, która będzie malować twarze. Przestrzeń LEGO jest dostępna dla wszystkich uczestników koncertów.

Przed nami jeszcze 4 koncerty Disney Księżniczki w Warszawie (27 i 28 maja), Wrocławiu (11 czerwca) i Gdańsku (18 czerwca). Szczegóły koncertów oraz bilety są dostępne na stronie: disneyksiezniczkikoncert.pl.

Warto przypomnieć, że Grupa LEGO od początku roku wypuściła już kilka fantastycznych zestawów klocków inspirowanych kultowymi animacjami Disney. Dzieci mogą przenieść się do świata wyobraźni oraz swoich ulubionych postaci budując i odtwarzając kultowe sceny bajek z zestawami Disney — pociąg pełen zabawy (43212), Katamaran Vaiany (43210) lub Zamek Kopciuszka i księcia z bajki (43206). Zaś dorośli mogą sięgnąć po zestaw Królewska muszla Małej Syrenki (43225), aby powrócić wspomnieniami do podwodnego świata Arielki.

 

O Grupie LEGO:

Misją Grupy LEGO jest inspirowanie i rozwijanie przyszłych projektantów i konstruktorów poprzez zabawę. System zabawy LEGO, którego fundamentem są klocki LEGO, pozwala dzieciom i fanom budować i przebudowywać wszystko to, co potrafią sobie wyobrazić.

Grupa LEGO została założona w Billund w Danii w 1932 r. przez Olego Kirka Kristiansena. Nazwa firmy pochodzi od dwóch duńskich słów LEg GOdt, które oznaczają „baw się dobrze”. Dzisiaj Grupa LEGO wciąż jest przedsiębiorstwem rodzinnym z siedzibą w Billund, ale jej produkty są sprzedawane w ponad 130 krajach świata.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: www.LEGO.com.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »