Motoryzacja » Samochody

Grupa MOL prezentuje gamę środków smarnych do zastosowań w rolnictwie i transporcie

Grupa MOL wprowadziła na polski rynek gamę produktów smarnych do maszyn rolniczych i pojazdów użytkowych. Dzięki współpracy z siecią wiodących dystrybutorów w branży, produkty MOL są już dostępne na terenie całej Polski. Wszystkie produkty MOL spełniają wymagania wiodących producentów sprzętu.

Warszawa, 10 września 2018 r. – Grupa MOL, węgierski koncern naftowo-gazowy wzmacnia swoją obecność na polskim rynku. Oferta olejów i smarów dostosowanych do maszyn rolniczych oraz samochodów użytkowych, jest już dostępna w Polsce poprzez sieć dystrybutorów. Oferta jest skierowana do operatorów flot oraz parków maszyn rolniczych.

Dzięki zaawansowanej formule, produkty MOL zapewniają wyjątkową ochronę przed zużyciem i korozją, dzięki czemu zapewniają dłuższą żywotność silnika i zmniejszają zapotrzebowanie na prowadzenie czynności konserwacyjnych. Silniki pracujące na produktach MOL, działają dłużej bez wymiany części czy remontu, co poprawia efektywność kosztową.

SMARY I OLEJE DO MASZYN ROLNICZYCH

Oferta MOL do zastosowań w rolnictwie obejmuje szeroką gamę produktów smarnych, które umożliwiają wykorzystanie pełnego potencjału sprzętu rolniczego, zapewniając bezpieczną eksploatację nawet przy maksymalnych obciążeniach.

Dzięki wykorzystaniu smarów i olejów do maszyn rolniczych marki MOL, koszty ich serwisu można ograniczyć nawet o 15%. Dzięki dłuższym interwałom wymiany olejów i środków smarnych, koszty ich zużycia można z kolei ograniczyć nawet o 20%. Wydajność i efektywność wzrastają proporcjonalnie do spadającej liczby nieoczekiwanych awarii i przestojów związanych z serwisem sprzętu.

SMARY I OLEJE DO POJAZDÓW UŻYTKOWYCH

Produkty MOL do pojazdów użytkowych zwiększają niezawodność maszyn utrzymując przy tym korzystny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu sprawdzą się w każdej firmie transportowej. W ofercie znajdują się oleje silnikowe, oleje przekładniowe, płyny do automatycznej skrzyni biegów, smary, oleje hydrauliczne, płyny hamulcowe i chłodnicze. Oszczędność paliwa, wysoka jakość ochrony przed zużyciem (nawet w niskich temperaturach, dzięki zastosowanej formule syntetycznej) oraz niskie zużycie oleju, sprawiają, że korzystanie z produktów MOL jest idealnym sposobem na obcięcie kosztów i wydłużenie żywotności maszyn.

Dzięki stosowaniu lubrykantów MOL z serii MOL Dynamic, oszczędność paliwa może wzrosnąć o 1,4-3%. Oferta olejów silnikowych MOL Dynamic, przekłada się więc na obniżenie zużycia paliwa floty i możliwe oszczędności w tysiącach euro rocznie.

Oleje silnikowe MOL Dynamic z niską zawartością popiołu siarczanowego, mogą być również stosowane do układu oczyszczania gazowych produktów spalania, zapewniając maksymalną ochronę i wydłużony okres eksploatacji. Z tego względu produkty te doskonale sprawdzą się w pojazdach użytkowych, wyposażonych w zaawansowaną regulację EGR, układ SCR, w silnik diesla z filtrem cząsteczek stałych.

Pełne portfolio produktów MOL jest dostępne poprzez sieć polskich dystrybutorów lub stronę internetową.

Więcej informacji na temat produktów smarnych MOL można znaleźć na stronie: http://slovnaft.pl/pl/oleje-i-smary/ .

O Grupie MOL

Grupa MOL to zintegrowany, międzynarodowy koncern naftowy i gazowy, z siedzibą w Budapeszcie na Węgrzech. Grupa jest aktywna w ponad 30 krajach, zatrudnia 26 tys. pracowników na całym świecie i posiada ponad 100 lat doświadczenia w branży. Działalność poszukiwawczo-wydobywcza MOL bazuje na ponad 80 latach doświadczeń w branży węglowodorów. Zróżnicowane portfolio Grupy w tym zakresie obejmuje obecność w 13 krajach, w tym działalność wydobywczą w 8 krajach. Grupa MOL prowadzi cztery rafinerie i dwa zakłady petrochemiczne w ramach zarządzania zintegrowanym łańcuchem dostaw na Węgrzech, Słowacji i w Chorwacji, a ponadto posiada sieć blisko 2 tys. stacji paliw w 9 krajach Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.galos@litterapr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »