Technologie » Komputery

Grupa Zyxel wyróżniona w raporcie S&P Global's Sustainability Yearbook 2024

Grupa Zyxel wyróżniona w raporcie S&P Global's Sustainability Yearbook 2024
Zobacz więcej zdjęć »
Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, ogłosił, że Zyxel Group została wyróżniona w S&P Global's Sustainability Yearbook 2024.

Wiodące wyniki firmy zapewniły jej miejsce w kategoriach "Top 5%" i "Industry Mover", podkreślając jej niezachwiane zaangażowanie w zrównoważone praktyki środowiskowe, społeczne i ładu korporacyjnego (ESG).

S&P Global Sustainability Yearbook jest kompilacją spółek z wiodącymi w branży praktykami w zakresie zrównoważonego rozwoju i służy jako główny punkt odniesienia dla inwestorów i rządów na całym świecie. Firmy oceniane są na podstawie wyników ESG z ubiegłego roku. W roczniku na 2024 r. uwzględniono tylko 759 najlepszych wyników - ułamek z ponad 9 400 firm z  62 branży. Tylko cztery firmy z branży sprzętu komunikacyjnego znalazły się w zestawieniu, a mianowicie Zyxel, Cisco, Ericsson i Wistron NeWeb.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W najnowszej ocenie S&P Global Zyxel zdobył wysokie noty w kategoriach "Zużycie energii", "Innowacje procesowe" i "Innowacje produktowe". Firma uzyskała również dobre wyniki w kategorii "Środki bezpieczeństwa sieci IT" za cyberbezpieczeństwo. Doceniono również  wysiłki firmy na rzecz praw pracowników i partnerów.

W ramach swojego zobowiązania do osiągnięcia zerowej emisji netto do 2050 roku, Zyxel Group uruchomiła cyfrową platformę zarządzania do monitorowania zużycia węgla i zasobów energetycznych w całej grupie i łańcuchu dostaw zgodnie z praktykami inicjatywy Science Based Targets (SBTi). Zyxel Group dąży również do stosowania  w swoim łańcuchu dostaw  praktyk niskoemisyjnych poprzez inicjatywy takie jak program szkoleniowy Zero Carbon Academy.

Wymierne postępy firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju zyskały uznanie w kraju i za granicą, w tym rating MSCI ESG na poziomie A w 2023 r., a także złoto za raportowanie zrównoważonego rozwoju i nagrodę Information Security Leadership Award podczas Taiwan Corporate Sustainability Awards 2023.

Zyxel NetworksRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Konrad Kotlarski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »