Dom » Budownictwo

Grzejniki Iguana Plus Jaga - ekologiczne i ekonomiczne

Grzejniki Iguana Plus Jaga - ekologiczne i ekonomiczne
Zobacz więcej zdjęć »
Iguana Plus to grzejniki Jaga oznaczone symbolem charakterystycznego czerwonego plusa. Wyróżnia je bardzo duża wydajność cieplna, którą belgijski producent uzyskał praktycznie nie zwiększając ilości zużytego do produkcji materiału.
Grzejniki Iguana, oznaczone symbolem czerwonego plusa zachowały wszystkie dobre cechy swoich poprzedników z linii - ten sam emocjonujący design, praktyczność rozwiązań, duży wybór modeli dostępnych w serii, atrakcyjną kolorystykę i ciekawe wykończenia powierzchni. Zyskały jednak coś wyjątkowego - zwiększoną o blisko 40 % moc w stosunku do istniejących już modeli z kolekcji. I tak np. klasyczna Iguana Aplano o wymiarach 180x52 cm przy parametrach instalacji 75/65/20 ma moc 1208 W, natomiast grzejnik Iguana Aplano Plus o tych samych gabarytach osiąga moc 1664 W.
- Zwiększenie wydajności grzejników Iguana ma wiele korzystnych aspektów, szczególnie w przypadku instalacji o niskich temperaturach zasilania, opartych na pompach ciepła lub kotłach kondensacyjnych. Dobór grzejników do takich instalacji wiąże się ze znacznym zwiększaniem ich wymiarów, co nie pozostaje bez wpływu zarówno na estetykę, jak i cenę urządzeń. Zastosowanie grzejników z serii Iguana Plus w znacznym stopniu eliminuje takie niedogodności - mówi Dariusz Majchrzak z firmy Jaga Polska.

Co ważne, tak wysoki wzrost wydajności cieplnej grzejników Iguana Plus producent uzyskał przy minimalnym 5% zwiększeniu ilość materiału użytego do produkcji. Dzięki temu grzejniki te są nie tylko wydajniejsze, ale też zaprojektowane z troską o ekologię (praktycznie nie zwiększa się ilość materiału, który musi zostać później poddany recyklingowi).

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W kolekcji Iguana Plus dostępnych jest 8 modeli grzejników różniących się promieniem wygięcia. Są to: Aplano Plus - grzejnik prosty, Arco Plus - wygięty w delikatny łuk, Circo Plus Wall - wygięty w zdecydowany łuk, Visio Plus - grzejnik z lustrem, Circo Freestanding - grzejnik w formie kolumny, Circo Pillar, którym można zabudować filar/kolumnę, Corner Plus - grzejnik dedykowany do zabudowy narożnika wewnętrznego oraz Angula Plus powstały z myślą o zabudowie narożnika zewnętrznego.
Grzejniki z kolekcji Iguana Plus wykonane ze stali lakierowanej proszkowo, oferowane są w blisko 70 kolorach i czterech atrakcyjnych rodzajach wykończenia: błyszczącym, matowym, piaskowanym oraz młotkowanym.

Więcej informacji na temat oferty grzejników można znaleźć na stronie internetowej www.jaga.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »