Dom » Wnętrza

Grzejniki Jaga - akcent na kolor

Grzejniki Jaga - akcent na kolor
Zobacz więcej zdjęć »
Zielony, niebieski, żółty, czerwony, turkus, róż, czy może fiolet? W tak swobodny sposób możemy wybierać nie tylko kolory ubrań czy dodatków, ale również grzejników firmy Jaga. Belgijski producent oferuje je w blisko 80 atrakcyjnych kolorach.
Dekoracyjne - tym pojęciem często określane są np. grzejniki łazienkowe. Jeśli jednak dobrze przyjrzymy się naszym mieszkaniom, to rzadko który grzejnik spełnia funkcję dekoracyjną. W łazienkach z reguły wiszą klasyczne białe drabinki, w kuchniach i salonach pod firanami ukrywamy białe płaszczyzny grzejników ściennych. Wychodząc z założenia, że grzejnik ma nie tylko ogrzewać ale i zdobić, firma Jaga proponuje grzejniki w blisko 80 kolorach i kilku ciekawych wykończeniach powierzchni.

Grzejnik Taboe Sani oferowany jest w ok. 70 barwach z palety Jaga oraz w wykończeniu szczotkowanej stali nierdzewnej. To właśnie kolor jest tym elementem, który wydobywa cechę charakterystyczną tego grzejnika, a mianowicie nowatorską konstrukcję. Usytuowane kolektorów poziomych pośrodku grzejnika, a nie tradycyjnie na obwodzie, korzystnie zmieniło jego stylistykę i dodało lekkości.

Deco Louvre - smukły, elegancki grzejnik o panelowej budowie - również dostępny jest w blisko 70 kolorach. Do wyboru są także ciekawe wykończenia: błyszczące, matowe, piaskowane oraz młotkowane. Grzejnik oferowany jest w wersji pionowej lub poziomej, z jednym lub z dwoma rzędami paneli grzewczych. Ułożenie paneli grzewczych pod delikatnym kątem jest tym, co wyróżnia Deco Louvre spośród innych grzejników panelowych marki Jaga. Może więc warto podkreślić to jakimś niestandardowym kolorem, np. zgaszonym różem?

Duża wydajność cieplna, ciekawy kształt, atrakcyjny kolor - to w grzejnikach dekoracyjnych kombinacja niemal doskonała. Wystarczy spojrzeć na kolekcję grzejników Deco Space firmy Jaga. Zielony Deco Space ożywi każdą kuchnię, Deco Space w kolorze niebieskim nada niezwykłego wyrazu każdej łazience.

Mistrzostwo słodkich kolorów, czyli grzejniki Play4Girl w odcieniach różu oraz Play4Boy w gamie błękitów. Idealne do pokoju Małej Królewny lub Małego Księcia. Na dodatek są to grzejniki bezpieczne - zaokrąglone brzegi i ukruta głowica prysznicowa to gwarancja, że mali użytkownicy nie zrobią sobie krzywdy w ich towarzystwie.

Grzejnik Freedom oferuje swojemu użytkownikowi wolność wyboru rozwiązania grzewczego (grzanie lub grzanie+chłodzenie), wymiarów oraz kolorystyki. Obudowa może być jednolita, dwukolorowa a nawet multikolorowa. 

Więcej informacji na temat oferty grzejników Jaga można znaleźć na stronie internetowej www.jaga.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »