Społeczeństwo » Społeczeństwo

Grześki wracają do szkoły!

Dla wszystkich, którzy po wakacyjnej przerwie wracają do klas i sal wykładowych Grześki mają specjalną ofertę. W ramach promocji pod hasłem Grześki & paczka Jazda do szkoły chrupiące wafelki Grześki i najeżone bakaliami batony Jeżyki można kupić w supercenach.

Marka Grześki ogłasza powrót do szkoły specjalną promocją. Od 19 sierpnia do połowy września wszystkie warianty wafelków Grześki i Grześki Tyci a także batony Jeżyki Kokos i Jeżyki Classic będą dostępne w promocyjnych cenach. W sklepach szukajcie ich na charakterystycznych ekspozycjach w klimacie szkolnego autobusu.

Grześki to pyszne chrupiące wafelki, którym nie sposób się oprzeć. Dostępne w wielu wariantach smakowych – od klasycznych kakaowych w czekoladzie, przez orzechowe i toffi, aż po Grześki bez czekolady – Gofree czy Dziel na 6. Każdy znajdzie swoje ulubione! Łap je do plecaka i… jazda do szkoły!

UWAGA! Na Instagramie do 15 września potrwa konkurs #Jazda do szkoły, a w nim do wygrania co tydzień 1 x Iphone XS  i 10 x głośniki bezprzewodowe JBL FLIP 4. Szczegóły i regulamin akcji na www.grzeski.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »