Gospodarka » Żywność

Grześki z loterią i kampanią reklamową

Grześki z loterią i kampanią reklamową
Zobacz więcej zdjęć »
We wtorek 1 marca startuje kolejna loteria promocyjna marki Grześki, której towarzyszyć będzie intensywna kampania reklamowa. Do wygrania są atrakcyjne nagrody o łącznej wartości prawie 450 tysięcy złotych.

Grześki startują z kolejną odsłoną aktywności opartych na haśle „Dziecku odmówisz?”. 1 marca rusza ogólnopolska loteria promocyjna marki, w której codziennie przez dwa miesiące do wygrania będą atrakcyjne nagrody o łącznej wartości prawie 450 tysięcy złotych. Na wielbicieli chrupiących wafelków czeka: 61 wyjazdów do parku rozrywki w Niemczech, 61 kamer GoPro Hero i 6 100 biletów do Multikina.

 

Promocją objęte są miliony wafelków marki Grześki w specjalnych opakowaniach, zawierających kod loteryjny. Aby wziąć udział w akcji należy dokonać zakupu produktu loteryjnego oraz zarejestrować kod z opakowania na stronie www.dzieckuodmowisz.pl.

 

Loteria „Dziecku odmówisz?” uzyska silne wsparcie reklamowe. Działania obejmą: telewizję, Internet, prasę branżową oraz kina sieci Multikino. Kampania TV będzie prowadzona w największych, ogólnopolskich stacjach: TVP, TVN, Polsat i stacjach tematycznych. Działania w Internecie obejmą kampanię odsłonową oraz serwisy YouTube, VoD, Facebook i Instagram. Grześki otrzymają także pełne wsparcie handlowe w punktach sprzedaży (materiały POSM, ekspozycje, bilbordy).

 

Strategię i kreację przygotowała agencja Just, za działania w kanale digital i mediach społecznościowych odpowiada agencja Gong. Media zaplanował i zakupił dom mediowy Universal McCann. Za produkcję odpowiedzialny jest dom produkcyjny Film Produkcja. Kampania potrwa do końca kwietnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Colian
http://colian.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »