Dom » Wnętrza

GUADIX – modny minimalizm

GUADIX – modny minimalizm
Zobacz więcej zdjęć »
Funkcjonalność i wyrafinowana prostota charakteryzują meble łazienkowe GUADIX.

Minimalistyczne, bezuchwytowe fronty szafek i szuflad oraz modne matowe wykończenie w kolorze grafitu to propozycja stworzona dla wymagających klientów poszukujących najnowszych trendów i ceniących współczesny wielkomiejski styl.

Wzornictwo GUADIX znakomicie komponuje się z najmodniejszymi wzorami płytek ceramicznych: utrzymanych w szaro-brązowej tonacji, inspirowanych kolorystyką skał, skorodowanych powierzchni metalowych, a także najbardziej industrialnego wśród architektonicznych materiałów – betonu. Sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach – proste bryły szafek łazienkowych będą współgrać z kubiczną, zgeometryzowaną ceramiką oraz armaturą.
Z szarym kolorem frontów dobrze komponuje się także grafitowy kolor metalowych korpusów szuflad. Meble łazienkowe GUADIX dostępne są także w kolorze białym, lakierowanym na wysoki połysk.
Szafki do łazienki GUADIX to jakość w każdym detalu. Nie tylko fronty, ale i boki szafek zostały wykonane z płyty MDF, znacznie odporniejszej na wilgoć od standardowej płyty wiórowej. Warto zwrócić też uwagę na staranność wykonania powłok lakierniczych: najnowocześniejsza w Polsce technologia pozwala nie tylko z korzyścią dla środowiska wyeliminować emisję LZO (lotnych związków organicznych) ale także osiągnąć trwałe, estetyczne, odporne na promieniowanie UV wykończenie, perfekcyjne nawet w takich miejscach jak ścięte pod kątem 45° stopni krawędzie frontów.
Komfort korzystania z mebli GUADIX podnosi zastosowany w nich system szuflad Defra Platinium (gwarantujący m.in. ciche domykanie). Szafki pod umywalkę wyposażone w szuflady pozwalają dobrze wykorzystać przestrzeń łazienki, utrzymać porządek wśród przyborów toaletowych i kosmetyków. W serii dostępne są szafki pod umywalkę 60 oraz 80 cm, słupek wysoki, szafka lustrzana, lustro. Dodatkowym elementem jest dopasowana do mebli umywalka z konglomeratu lub ceramiki.
Defra to polskie meble łazienkowe wyróżniająca się nowoczesnym wzornictwem, jakością wykonania i wykończenia oraz obszernością oferty. Wśród mebli Defra każdy z klientów znaleźć może propozycje odpowiadające jego potrzebom i możliwościom, dopasowane do wnętrz łazienkowych w różnych stylach.

DEFTRANS, Wszewilki, 56-300 Milicz, biuro@deftrans.com.pl, www.defra.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Michał Mrożewski
Profundo PR
tel./fax + 48 22 692 16 08
biuroprasowe@deftrans.com.pl, m.mrozewski@profundo.pl
www.profundo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »