Dom » Budownictwo

GutPR na pikniku ekologicznym w Jankach

GutPR na pikniku ekologicznym w Jankach
Zobacz więcej zdjęć »
12 listopada na terenie Parku Handlowego Janki odbędzie się rodzinny Piknik Ekologiczny, podczas którego, oprócz licznych atrakcji, będzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów z firm specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla budownictwa zrównoważonego.
Obsługą mediową Pikniku Ekologicznego zajmie się agencja GutPR.

Umowa obejmuje tworzenie materiałów prasowych i utrzymywanie kontaktów z mediami, monitoring prasy i Internetu oraz działania e-PR. Dodatkowo agencja GutPR będzie prowadziła komunikację z potencjalnymi wystawcami.
„Zdecydowaliśmy się na GutPR ze względu na bardzo duże doświadczenie w obsłudze sektora branży budowlanej oraz wysoką optykę świadomości zarówno ekologicznej jak i ukierunkowanej na silny rozwój budowania wiedzy inwestorów, deweloperów oraz architektów w aspekcie oszczędzania energii. Zagadnienia budownictwa zrównoważonego, energooszczędnego oraz pasywnego to podwaliny rozwoju tej branży. Budowanie świadomości i trendy rozwojowe w oszczędzaniu energii w najbliższych latach zdominują całą gałąź gospodarki. Firma GutPR, jako lider rynku edukacji i informacji, aktywnie uczestniczy w tym rozwoju" - mówi Ryszard Piotrowski, reprezentant organizatora Pikniku.
Wśród partnerów Pikniku Ekologicznego znajdują się liderzy sektora budowlanego oraz ekologicznego: OknoPlus, Atlantic, Lindab, VBH, Internorm, Selena, Excellent Design, Fakro, Lange Łukaszuk, USTM, Vivalife, 7 Point, Studio Atrium, Arkada Budownictwo, Show Your Cars, Junkers, Stolbud Włoszczowa, Czanieckie Makarony, ASK Wentylacja, Organic Market, VEGE, Maserati Automobili oraz Ikea.
Klient sam zgłosił się do Agencji. Obsługę mediową Pikniku Ekologicznego koordynować będzie Hanna Gehrke-Gut.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »