Firma » Biznes

GutPR partnerem konferencji Kierunek: Energooszczędność

28 listopada 2012 r. w hotelu Marriott w Warszawie w ramach cyklu „Zawód Deweloper 2012” odbędzie się konferencja „Kierunek: Energooszczędność”. Partnerem konferencji została agencja GutPR.
Jednym z głównych elementów programu Konferencji Kierunek: Energooszczędność będzie prezentacja koncepcji Domu Zeroenergetycznego Plus - GREEN POWER, który niebawem powstanie na terenie Warszawy, a także oficjalne przedstawienie Partnerów Domu Zeroenergetycznego Plus. Na stoiskach zaprezentowane zostaną technologie wykorzystane przy budowie.
Obsługę mediową tego wydarzenia zapewnia wyspecjalizowana w działaniach komunikacyjnych dla branży budowlanej, wnętrzarskiej, instalacyjnej i przemysłowej agencja GutPR.
„GutR wspiera nas w zakresie public relations dla prowadzonych przez nas projektów. Dotyczy to w szczególności domów energooszczędnych i pasywnych. Naszą współpracę cechuje fachowa wiedza w zakresie komunikacji, wysoka kreatywność, skuteczność i terminowość w wykonywaniu zleconych zadań." - mówi Bianka Naciążek, Redaktor Naczelna Gazety Dewelopera oraz organizator Konferencji.
Budowa Domu Zeroenergetycznego Plus - GREEN POWER rusza 1 marca 2013 roku. Więcej Informacji na temat tej inicjatywy na stronie: www.domzeroenergetyczny.waw.pl/


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, instalacyjnym, przemysłowym, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.
Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »