Gospodarka » Opakowania

Gwiazda Rocka w efektownych szatach od Ball Packaging Europe

Znany napój energetyczny Rockstar Energy Drink wchodzi do Polski. Wyróżnia go szeroka gama smakowa oraz efektowne opakowanie wyprodukowane przez Ball Packaging Europe. Jest to pierwsza w na polskim rynku, puszka 500 ml z całkowicie czarnym wieczkiem.

Znany na całym świecie napój energetyczny Rockstar Energy Drink wchodzi na polski rynek. Na lokalnych półkach sklepowych wyróżnia go nie tylko szeroka gama smakowa, ale również efektowne opakowanie wyprodukowane przez firmę Ball Packaging Europe. Jest to pierwsza w tym segmencie – i na polskim rynku puszka 500 ml z wieczkiem, które w całości jest czarne.

 

Powstała w 1998 r. marka dostępna jest obecnie w 25 krajach na świecie i oferuje aż 21 różnych wariantów swojego napoju. Polscy konsumenci mają szansę nabyć produkt w czterech smakach: Classic (czarna puszka), Punched z dodatkiem gujawy (fioletowa puszka) oraz dwa warianty smakowe z dodatkiem elektrolitów, Orange (pomarańczowa puszka) oraz X Durance  (niebieska puszka).

 

Napój kierowany jest do młodych konsumentów (18-24 lata), co chwilę potrzebujących nowych bodźców, „lubiących walczyć z żywiołem”. W dotarciu do tej grupy ma pomóc strategia promocyjna oparta na sportach ekstremalnych i motorowych. Rockstar Energy Drink to dawka energii dla wszystkich, którzy prowadzą aktywny i  wyczerpujący tryb życia. Marka chce podkreślić swój dynamiczny wizerunek innowacyjnym wyglądem puszki – mówi Adam Mickiewicz, Brand Manager Rockstar, PepsiCo.

 

Każdy z napojów Rockstar Energy Drink kusi klientów odmienną szatą graficzną opakowania. Zarówno kolorystyka jak i design umieszczone na puszce odpowiadają charakterowi oraz właściwościom każdego z wariantów smakowych Rockstar Energy Drink. Nowością na polskim rynku jest nie tylko napój, ale również charakterystyczne wieczko, którym puszka jest zamknięta. Jest to pierwszy produkt na polskim rynku z wieczkiem, które w całości jest czarne. Wraz z kolorową zawleczką stanowi to efektowne wykończenie wyróżniającego się opakowania.

Uwagę konsumentów bez wątpienia przykuwa atrakcyjny, rzadko spotykany dla napojów energetycznych rozmiar. Rockstar Energy Drink jest dostępny w puszkach o pojemności 500 ml.

 Puszki do napojów Rockstar produkuje Ball Packaging Europe, natomiast napój  dystrybuowany jest przez PepsiCo General Bottlers Poland.

Więcej informacji:

KONTAKT

Piotr Orlik

PR Consultant

Q&A Consulting

Mob: +48 694 475 304

E-mail : po@qaconsulting.pl

Sylvia Blömker

Director Public Relations

Ball Packaging Europe Holding Gmbh & Co. KG

Mob: +49 172 514 1503

E-mail: sylvia_bloemker@ball-europe.com

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

po@qaconsulting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »