Motoryzacja » Samochody

„Gwiazdka” Michelin dla Motointegrator.pl

„Gwiazdka” Michelin dla Motointegrator.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Michelin po raz pierwszy w historii polskiego e-commerce przyznał wyróżnienie „Michelin Approved Website”. To swoisty, internetowy odpowiednik „gwiazdki”, jaką nagradza się restauracje i podobnie, jak w świecie kulinarnym, stanowi znaczące wyróżnienie.

Marka Michelin znana jest nie tylko z produkcji opon, lecz także z rozbudowanego i uznanego na całym świecie przewodnika po restauracjach i hotelach, w którym obiekty oceniane są gwiazdkami w trzystopniowej skali. Gwiazda Michelin (nawet jedna) to ogromne osiągnięcie i nobilitacja dla restauracji, a zdobycie jej jest niezwykle trudne. Może o tym świadczyć fakt, że obecnie w Polsce tylko jedna restauracja została wyróżniona tym odznaczeniem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguNie wszyscy zapewne wiedzą, że w świecie e-commerce (tj. sklepów internetowych) Michelin również przyznaje swoje wyróżnienia. Nie są to jednak gwiazdki, ale certyfikaty „Michelin Approved Website”. Takie odznaczenie potwierdza, że strona internetowa spełnia kryteria jakości wyznaczone przez Michelin. Dotyczy to zarówno oferty produktów oraz usług, jak i sprzedaży opon do samochodów osobowych. Odznaczenie jest przyznawane na podstawie audytu realizowanego raz w roku przez specjalistyczną firmę TÜV Rheinland.

Certyfikat „Michelin Approved Website” zapewnia użytkownikom gwarancję wysokiego komfortu świadczonych usług na każdym etapie procesu zakupowego:

  • Poszukiwanie informacji – strona oferuje szeroką ofertę produktów oraz usług. Informacje o produktach i usługach są szczegółowo i przejrzyście przedstawione oraz łatwo dostępne;
  • ·Wybór produktu – strona zapewnia porady i narzędzia niezbędne do odnalezienia produktów dostosowanych do potrzeb i sprawnie prowadzi przez proces zakupu;
  • Zakup – strona prowadzi profesjonalną obsługę zakupów online opon do samochodów osobowych. Zapewnia regularną aktualizację stanów magazynowych, dostawy w możliwie najkrótszym terminie i bezpieczeństwo transakcji przeprowadzanych online;
  • Montaż opon – strona korzysta z sieci specjalistów mających wiedzę oraz umiejętności w zakresie montażu i wyważania opon;
  •  Obsługa posprzedażowa – strona dostarcza porady i usługi oraz wsparcie dla zapewnienia klientowi satysfakcji po dokonanym zakupie.

Jako pierwszy podmiot e-commerce w Polsce certyfikat „Michelin Approved Website” uzyskał serwis Motointegrator.pl należący do Grupy Inter Cars. Motointegrator.pl w trakcie przeprowadzonego audytu uzyskał wysokie oceny we wszystkich ww. kategoriach, co dowodzi nie tylko profesjonalnego podejścia do sprzedaży opon, lecz także wysokich standardów przy kompleksowej obsłudze samochodu.

Certyfikat Michelin to dla nas powód do dumy i jednocześnie zachęta do dalszych starań na rzecz zapewnienia naszym użytkownikom standardów obsługi i komfortu transakcji on-line na najwyższym światowym poziomie – powiedział Marcin Pawluk, dyrektor marketingu Motointegrator.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Motointegrator PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »