Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Gwiazdkowa kampania wizerunkowa NoVa Park

Gwiazdkowa kampania wizerunkowa NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
Właśnie wystartowała świąteczna kampania wizerunkowa NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, której tematem przewodnim jest potrzeba bliskości i wspólnego spędzania czasu, nie tylko w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Kampania „Żebyśmy wszyscy mogli być blisko” przedstawia także NoVa Park jako miejsce rodzinne i przyjazne, w którym panuje gwiazdkowa atmosfera sprzyjająca poszukiwaniu idealnych prezentów świątecznych w bezpiecznych warunkach.

Szczęśliwa rodzina na pierwszym planie, bożonarodzeniowe akcenty i tło w zielonym kolorze przywodzącym na myśl pięknie pachnącą choinkę – oto sceneria najnowszej kampanii wizerunkowej NoVa Park. W tym szczególnym czasie NoVa Park chce zwrócić uwagę na najważniejszy element Świąt Bożego Narodzenia – spędzanie ich w gronie najbliższych osób, w cieple domowego ogniska. Obdarowywanie się prezentami jest jedynie przyjemnym dodatkiem, który dodaje Gwiazdce magii, a NoVa Park ze swoją bogatą ofertą handlową jest idealną destynacją zakupową w okresie przedświątecznym.

„Chociaż w tym roku Święta będą inne niż kiedykolwiek, a przedświąteczne zakupy będą przebiegać przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa, chcemy aby w NoVa Park panowała gwiazdkowa atmosfera, która nastroi wszystkich pozytywnie na nadchodzące Święta. Stąd najnowsza kampania wizerunkowa, która przypomina o duchu Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Świąteczna kampania wizerunkowa jest prowadzona z wykorzystaniem outdooru, radia, materiałów POS, komunikacji na Facebooku oraz strony internetowej NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 2 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »