Rozrywka i wypoczynek » Sport

Gwiazdy polskiej lekkoatletyki w Silesia City Center

Gwiazdy polskiej lekkoatletyki w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
Łącznie 125 tysięcy kibiców na trybunach oraz 7 milionów widzów przed telewizorami – to dotychczasowy bilans ośmiu edycji Memoriału Kamili Skolimowskiej, którego cztery ostatnie odbywały się na PGE Narodowy w Warszawie.

Impreza, która od lat przyciąga największe gwiazdy światowej lekkoatletyki oraz dziesiątki tysięcy kibiców w przyszłym roku po raz pierwszy odbędzie się na Śląsku, o czym 17 października opowiedzą ambasadorowie Fundacji Kamili Skolimowskiej: Anita Włodarczyk i Piotr Małachowski. Spotkanie odbędzie się w Silesia City Center o godz. 18:00.

Memoriał Kamili Skolimowskiej to międzynarodowy mityng lekkoatletyczny organizowany cyklicznie przez Fundację Kamili Skolimowskiej. W rozegranych dotychczas ośmiu edycjach Memoriału wzięło udział mnóstwo utytułowanych lekkoatletów – mistrzów świata i mistrzów olimpijskich. Już 17 października o godzinie 18:00 dwoje z nich weźmie udział w spotkaniu w Silesia City Center. Anita Włodarczyk, rekordzistka i mistrzyni świata oraz złota medalistka olimpijska w rzucie młotem i Piotr Małachowski – mistrz Europy i świata, dwukrotny srebrny medalista olimpijski w rzucie dyskiem uroczyście ogłoszą datę Memoriału w 2018 roku. Spotkanie poprowadzi Marcin Rosengarten. 

Wizyta gwiazd polskiej lekkoatletyki w Silesia City Center zapoczątkuje sprzedaż biletów na wydarzenie odbywające się po raz pierwszy na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Każdy, kto odwiedzi w tym dniu katowickie centrum handlowe będzie mógł nabyć bilet w Empiku (w cenie 15 i 20 zł normalny, 10 i 15 zł ulgowy) oraz zdobyć na nim autograf gości: Anity Włodarczyk i Piotra Małachowskiego. Przewidziano również konkursy, w których będzie można wygrać wejściówki.

Memoriał Kamili Skolimowskiej zdobył wiele prestiżowych nagród. W roku 2011 i 2015 został uznany jako najlepsze wydarzenie sportowe odbywające się w Warszawie, w roku 2013 najlepszy miting lekkoatletyczny rozgrywany w Polsce, a w 2016 został nominowany do prestiżowej nagrody marketingu sportowego DEMES. Spotkanie z gwiazdami polskiej lekkoatletyki – Anitą Włodarczyk i Piotrem Małachowskim odbędzie się 17 października o godzinie 18:00 na Placu Śląskim w Silesia City Center. Wydarzenie zapoczątkuje sprzedaż biletów na Memoriał Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w 2018 roku. Będą one dostępne w serwisach kupbilet.pl oraz ebilet.pl, a także w punktach Empik, Saturn i STS na terenie całej Polski. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agnieszszka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 116152 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )