Rozrywka i wypoczynek » Hobby

Gwiezdne Wojny w Serenadzie!

Odwieczna potyczka Dobra ze Złem odbędzie się w Centrum Serenada już w najbliższy weekend 9-10 czerwca! Dwa dni pełne gier i spotkanie z naturalnych rozmiarów żołnierzami Imperium, Łowcami Głów i Rycerzami Jedi, to wyjątkowe atrakcje nie tylko dla fanów Gwiezdnych Wojen!

Na specjalnie przygotowanych stołach, zostaną zaprezentowane różnego rodzaju gry figurkowe i karciane związane ze światem Gwiezdnych Wojen. Przy każdym stole znajdzie się odpowiednio przeszkolona osoba, która zachęci odwiedzających do wspólnej zabawy oraz pomoże w tłumaczeniu zasad poszczególnych gier.

Co czeka na fanów Star Wars w Serenadzie?

  • Star Wars Armada
  • X-Wing
  • Star Wars Legion
  • Star Wars Przeznaczenie
  • Impreium Atakuje!
  • Star Wars Carcassone

Każda z gier zapewnia inne, unikatowe emocje i wyzwania. Dodatkową atrakcją będą postacie przebrane w kostiumy z Gwiezdnych Wojen oraz liczne międzygalaktyczne konkursy! Profesjonalne modele, ręcznie malowane figurki i ogromne okręty - Gwiezdne niszczyciele i krążowniki rebelianckie w odwiecznej potyczce Dobra ze Złem - to tylko niektóre atrakcje przygotowane przez Centrum Serenada i Centrum Gier VETO.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »