Dom » Wnętrza

Häcker otwiera pierwszy salon w Warszawie!

Häcker otwiera pierwszy salon w Warszawie!
Zobacz więcej zdjęć »
Producent zabudowy kuchennej Häcker otwiera swój pierwszy polski salon w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się 29 maja, o godzinie 18.00 na ul. Woronicza 31. W programie nie zabraknie nowinek ze świata designu, pokazów gotowania oraz niespodzianek dla gości.

Firma Häcker jest producentem ekskluzywnych kuchni do zabudowy. Dzięki solidności i niezawodności, jej produkty trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Marka słynie ze zbalansowania dobrego wzornictwa oraz funkcjonalności - była wielokrotnie wyróżniana, m. in. tytułem Customer Favourite 2016.

W maju, Häcker otworzy swój pierwszy  polski salon w Warszawie. Podczas wydarzenia nie zabraknie przeglądu najnowszych kuchennych trendów. Partnerem spotkania będzie między innymi marka Comitor, która zaprezentuje nowości z oferty Küppersbush, Novy oraz Blanco. Nowoczesne, kuchenne rozwiązania zaprezentuje również firma Franke. To jednak nie koniec atrakcji. W trakcie spotkania odbędą się pokazy gotowania na żywo. Na gości czekają także słodkie niespodzianki. Spotkanie poprowadzi Olga Kisiel-Konopka z OKK!

Patronat medialny nad otwarciem salonu objęli: Dobre Wnętrze, Weranda, meble.pl, designteka.pl, exspace.pl, Magazif, Czas na Wnętrze, LBQ, LAVIE, Nowy Magazyn, WNĘTRZE

Partnerzy: Franke, Comitor, Küppersbush, Novy, Blanco, BoConcept, MINI, Ditta Zimmermann, OKK!

RSVP do 25.05.2018 r.: olga@okkpr.pl lub tel. 882 444 811Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »