Moda » Odzież

H&M w Centrum Handlowym Osowa

W niedzielę 6 grudnia w Centrum Handlowym Osowa został otwarty salon szwedzkiej marki H&M. Lokal zajmuje powierzchnię ponad 2.100 m2.

H&M to firma odzieżowa oferująca modę damską, męską, młodzieżową i dziecięcą, a także linię sportową, denim, dział z produktami do makijażu i pielęgnacji skóry oraz akcesoria. Główną ideą firmy jest oferowanie mody i jakości za najlepszą cenę. W sklepach dostępne są ubrania zarówno tworzone przez własnych projektantów, jak i powstałe we współpracy ze znanymi projektantami (np. Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Roberto Cavalli, Jimmy Choo, Lanvin, Versace czy Marni).

„H&M to kolejna marka odzieżowa, która zaufała Centrum Handlowemu Osowa. Wzbogacenie oferty modowej CH Osowa z pewnością spowoduje, że nasi klienci jeszcze chętniej będą spędzać czas na zakupach w naszej galerii mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Salon H&M o powierzchni ponad 2.100 m2 jest zlokalizowany pomiędzy sklepami GO Sport i Reserved.

Otwarcie salonu H&M w CH Osowa to już kolejne działanie mające na celu wzbogacenie oferty centrum. W ostatnim czasie do grona najemców Centrum Handlowego Osowa dołączyli: hipermarket Auchan i Cukiernia Raszczyk, a salony Jacqueline Riu oraz RTV EURO AGD zdecydowały o przedłużeniu umowy. Rok 2015 jest korzystny dla CH Osowa również pod względem frekwencji i obrotów. Od początku roku centrum systematycznie notuje wzrosty odwiedzalności i obrotów w porównaniu do zeszłego roku.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Oferta handlowa obejmuje hipermarket, liczne butiki i punkty usługowe, plac zabaw dla dzieci oraz specjalną strefę dla rowerów, zlokalizowaną na monitorowanym parkingu przy strefie restauracyjnej. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży. Więcej informacji o centrum na stronie www.chosowa.pl

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Praderę (www.pradera.com) oraz OIK Gdańsk Retail Project Sp. z o.o. należąca do funduszu HANSAINVEST (www.hansainvest.com). Zarządcą obiektu jest Apsys Polska S.A. (www.apsysgroup.com).

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »