Dom » Budownictwo

Hale przemysłowe w Polsce i na Białorusi

Hale przemysłowe w Polsce i na Białorusi
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Ocmer Sp. z o.o. stawiająca nowoczesne hale stalowe i żelbetowe wciąż intensywnie pracuje. W szybkim tempie powstają kolejne konstrukcje stalowe.

Przedstawiciele firmy mieli również okazję zaprezentować swoją ofertę na Białorusi podczas Międzynarodowych Targów EXPOBUILDING 2010.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Hale stalowe oraz hale żelbetowe budowane przez firmę Ocmer coraz częściej wtapiają się w krajobraz różnych regionów Polski. Hurtowania akcesoriów meblowych BETTY w Zielonej Górze, przedsiębiorstwo ENERGOSERWIS S.A. w Lublinie, czy hurtownia PHUG MRUGALSKI-MRUGALSKI w Łasku to tylko niektóre realizacje, mające swoją premierę w 2010 roku. Ostatnie zamówienie firmy to hale stalowe przeznaczone na  sortownię owoców i chłodnię w Białośliwiu. Inwestorem są Sady Krajane, a powierzchnia hal wyniesie 1847 metrów kwadratowych. Ilość nowych realizacji budowlanych stawianych przez spółkę Ocmer chyba już nikogo nie zaskakuje. Hale stalowe są lekkie, wytrzymałe oraz atrakcyjne cenowo. Ponadto są przyjazne dla środowiska naturalnego, a firma Ocmer stawia je wyjątkowo szybko.

Konstrukcje stalowe za granicą

Całkiem niedawno przedsiębiorstwo Ocmer miało okazję uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń budowlanych w Europie Środkowo-Wschodniej, które odbyło się w Mińsku na Białorusi. XIII Międzynarodowe Targi Budowlane EXPOBUILDING2010  trwały od 23 do 26 marca. Patronat nad wydarzeniem pełnili: białoruski Minister Architektury i Budownictwa, Minister Przemysłu oraz Minister Gospodarki Mieszkaniowej. W wydarzeniu udział wzięło 370 firm i organizacji z 15 krajów świata. Ocmer wraz ze swoim oficjalnym dealerem na Białorusi firmą Mainship Realty prezentował klientom ofertę generalnego wykonawstwa obiektów przemysłowych.

WIĘCEJ

http://www.ocmer.com.pl/

KONTAKT Marcin Białkowski - tel. (48) 42 634 87 90 lub office@ocmer.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Szymon P.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »