Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Halloweenowa zabawa w Port Łódź Junior

Halloweenowa zabawa w Port Łódź Junior
Zobacz więcej zdjęć »
Przyjazne duchy, czarownice i oczywiście wydrążona, podświetlona od środka dynia – to znak, że wielkimi krokami nadchodzi halloween! W Port Łódź Junior w halloweenowym klimacie będziemy się bawić już od poniedziałku 29 października.

Sala zabaw Port Łódź Junior zaprasza maluchy od poniedziałku do środy (29 – 31 października) w godzinach 12:00 – 20:00. Animatorki, specjalnie z okazji halloween, przygotowały dla najmłodszych moc atrakcji! Będą dowcipy, uśmiechy oraz poszukiwanie zabawnych pająków i dyń ukrytych na terenie „Juniora”. Dla dzieci zorganizowane zostaną także zagadki oraz konkursy ze słodkimi nagrodami. Dodatkowo, na wszystkie maluchy każdego dnia zabawy czeka potańcówka! I to z kim? Z przyjaznymi potworkami!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Udział w zabawie zorganizowanej w Port Łódź Junior jest bezpłatny. Sala znajduje się obok strefy restauracyjnej Centrum i zaprasza dzieci w wieku od 3 do 10 lat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »