Moda » Bielizna

Hamak na męskie klejnoty – światowy hit wkracza do Polski!

Chyba wszyscy pamiętają zeszłoroczną kampanię dotyczącą niezwykle prostego, nowatorskiego produktu – hamaka na biust.

Chyba wszyscy pamiętają zeszłoroczną kampanię dotyczącą niezwykle prostego, nowatorskiego produktu – hamaka na biust. Stworzony został z myślą o kobietach z dużymi piersiami i okazał się hitem internetu. Niewiele osób wie natomiast, że znacznie wcześniej niż hamak na biust, powstał… hamak na męskie klejnoty!

 

Hamak na biust – hit czy kit?

Nowatorski biustonosz, który opanował sieć i stał się hitem wśród kobiet, przypomina ręcznik, który z dwóch stron podtrzymuje biust. Jest funkcjonalny, ponieważ wchłania wilgoć, wygodny, bo podnosi biust i go nie uciska. Mnóstwo kobiet chwali ten innowacyjny pomysł. Ma on jednak również przeciwników, którzy krytykują m.in. jego wygląd. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny hamak podtrzymujący to, co ważne.

 

Masz jaja? Masz mieć Saxxy

Hamak na biust nie był pierwszym jaki został wymyślony w kontekście podtrzymywania ważnych części ciała! Ponad 10 lat temu powstały bowiem męskie majtki, których głównym elementem jest innowacyjny hamak. Ma on podtrzymywać męskie narządy i oddzielać je od nóg, zapewniając komfortowe noszenie w wygodnej kieszonce. Mężczyźni mogą więc zapomnieć o otarciach, braku wygody, czy przesuwających się z nogawki do nogawki klejnotach. Są one utrzymane w jednym miejscu i kołyszą się delikatnie w wygodnym, miękkim hamaku. Bo gdzie będzie im lepiej? Saxxy wykonano z miękkich materiałów, mają ciekawy, zróżnicowany design i robią prawdziwą furorę na świecie, podbijając serca i… klejnoty facetów z jajami. Teraz czas na Polskę!

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.meskarzecz.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »