Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Hanna Lis w Bonarce

Hanna Lis w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Hanna Lis, znana publicystka i osobowość medialna, spotka się 13 czerwca o godz. 18:00 z fanami w Empiku w Bonarce. W czasie wizyty opowie o podróżach, które wpłynęły na powstanie książki - „Mój świat na talerzu”.

Hanna Lis przyzwyczaiła wszystkich do swojego widoku za szklanym ekranem. Była prowadzącą m.in.: „Teleexpresu"; „Wiadomości" i „Panoramy" w TVP. W 2016 roku wzięła udział w reality show „Asia Express". Chociaż go nie wygrała, zaskarbiła sobie sympatię fanów programu. Teraz wraca z nowym projektem - książką kucharską.

Makarony, steki, tosty, jajka... Tych wyrazów Hanna Lis zdecydowanie nie unika. I bardzo dobrze, bo dzięki temu jej książka kucharska „Mój świat na talerzu" aż rozpuszcza się w palcach. Dziennikarka serwuje w niej 80 przepisów z całego świata. Jej kurczak gong bao, andaluzyjski chłodnik z migdałów czy ravioli z tymiankowo-szałwiową ricottą to dopiero początek prawdziwej uczty smaków. Bo Hanna Lis naprawdę zna się na rzeczy. Ze zwykłych składników robi dzieła sztuki.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »