Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Happy Slime! – moc zabawy dla każdego!

Happy Slime! – moc zabawy dla każdego!
Zobacz więcej zdjęć »
Port Łódź zaprasza dzieci do niesamowitej zabawy. Będziemy lepić, ugniatać i rozciągać! A to za sprawą najpopularniejszej masy świata – slime! Kolorowe „glutki” opanują Atrium Centrum w najbliższy weekend 29 – 30 września.

Slime jest kolorowy, przybiera różne wielkości, kształty, zapachy, kolory i ma wiele właściwości sensorycznych, a na dodatek kochają go dzieci na całym świecie! Okazja do niezwykłej zabawy z „glutkami” nadarzy się już w najbliższą sobotę i niedzielę w Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA). Na ten niesamowity event ze slime w roli głównej Centrum zaprasza w godzinach 11:00 – 19:00.

W Atrium pojawi się specjalna strefa warsztatowa, w której pod opieką animatorów będzie można stworzyć ze slime m. in. tęczowe lody czy akwarium z rybkami, pianki z niespodzianką oraz wiele innych ciekawych kreacji ponieważ slime poprzez najróżniejsze struktury daje nieskończenie wiele możliwości tworzenia! Na warsztatach maluchy będą mogły także dowiedzieć się, jak własnoręcznie stworzyć slime o różnych kolorach i konsystencjach.  

Niezwykłą atrakcją dla najmłodszych będzie również możliwość przeprawy przez rzekę slime. W Atrium pojawi się specjalny basen wypełniony masą slime, w którym dzieci pod opieką animatora będą pływać na dmuchanej oponie! Ponadto na najmłodszych czekają liczne konkursy z nagrodami!

Wszystkie atrakcje przygotowane z myślą o dzieciach są bezpłatne.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »