Kultura, sztuka » Muzyka

HAPPYSAD z nowym albumem w Bonarce

Grupa Happysad, mająca swoją wierną grupę słuchaczy, powraca z nowym albumem. Czy fani pokochają ich nowy materiał? Czy artyści zdobędą nowych słuchaczy? Będziecie mogli się przekonać na najbliższym spotkaniu z zespołem w Empiku w Bonarce.

Na swoim koncie mają sześć płyt i takie utwory jak „Wrócimy tu jeszcze”, „Zanim pójdę”, „Bez znieczulenia”, które dla wielu słuchaczy mają status kultowych. Happy czy sad? Muzyka zespołu, podobnie jak nazwa, nie jest w tym względzie jednoznaczna. Niektórzy porównują ich do Pidżamy Porno, inni do Kultu, w ich brzmieniu słychać wpływy zarówno rocka i post-punkowego grania i trudno tak naprawdę wrzucić ich do jednej szufladki. Nie stronią również od bujających rytmów i melodyjnych piosenek, dzięki czemu utwory szybko wpadają słuchaczom w ucho, a intrygujące teksty są czymś więcej niż dodatkiem. Czy tak będzie również w przypadku nowego materiału? Jedno jest pewne, nad nową płytą pracowali jak szaleni. Znalazło to swój wyraz nawet w jej tytule, który brzmi „Jakby nie było jutra”. Tytuł ten, jak mówią członkowie zespołu, miał zebrać wszystkie odczucia związane z pracą nad albumem.  Włożyli w nią ogromne pokłady emocji i siły, tworząc niemal bez przerwy, wychodząc ze studia wczesnym rankiem. Tak jakby nie było jutra.

Przekonacie się już wkrótce czy ten piątek, 13 marca, o godz. 17.00, będzie happy czy sad - na spotkaniu z zespołem w Empiku w Bonarce.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »