Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

HARIBO na Wielkanoc

HARIBO na Wielkanoc
Zobacz więcej zdjęć »
Poznaj wielkanocne nowości HARIBO

HARIBO Bunny & Friends
Wielkanocny królik i spółka w jednej paczce gwarantują pyszną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym! HARIBO Bunny & Friends to kompozycja zawierająca klasyczne żelki i pianki o różnych smakach i kształtach. Znajdziemy wśród nich wielkanocne zajączki, kurczaczki oraz pisanki. Wielbiciele żelek z radością po nie sięgną!

HARIBO Dragee Eier
Pyszne żelkowe pisanki z chrupiącą otoczką oraz owocową niespodzianką w środku. Żelki HARIBO Dragee Eier kryją w sobie słodkie, żelowe nadzienie. Te różnokolorowe jajeczka nie tylko doskonale smakują, ale mogą także być ozdobą wielkanocnego stołu. Podziel się nimi z radością!

HARIBO Mini Kuken

Haribo Mini Kuken to żelki w kształcie wielkanocnych jajeczek i uroczych kurczaczków. Pyszne i kolorowe – ucieszą wszystkich wielbicieli żelek. Te malutkie, różnokolorowe żelki to smak radości dla dzieci i dorosłych!
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna1

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


jak wykryć nieszczelność w instalacji co
a jeśli istniałaby technologia wykrywania nieszczelności jedna nieszczelność o wielkości mm w instalacji sprężonego powietrza może kosztować

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »