Motoryzacja » Samochody

Havas Media obronił budżet Hyundai i KIA

Havas Media obronił budżet Hyundai i KIA
Zobacz więcej zdjęć »
Dom mediowy Havas Media (Havas Media Group) zwyciężył w przetargu na obsługę mediową marek Hyundai i KIA, tym samym obronił budżet mediowy marek Hyundai i KIA.


Havas Media zwyciężyło w prowadzonym od grudnia 2018 r. przetargu obejmującego obsługę mediową marek Hyundai i KIA w Europie. Dotychczas agencja nieprzerwanie pracowała dla tych klientów od 2009 r. W wyniku wygranego przetargu Havas Media zajmie się planowaniem, optymalizacją oraz zakupem kampanii online i offline dla obydwóch producentów samochodów. Współpraca obejmie również dodatkowe, niestandardowe działania.
 
Bardzo cieszymy się z wygranej, ponieważ potwierdza ona efektywność naszych działań i słuszność przyjętej strategii biznesowej. Dla obydwóch marek pracujemy już ponad 10 lat, dzięki czemu doskonale znamy kategorię produktów i grupę docelową, co finalnie pozwala nam na zaoferowanie zoptymalizowanej, uszytej na miarę strategii komunikacji marketingowej, opartej na filozofii Meaningful Brands – mówi Renata Wasiak-Sosnowska, COO Havas Media Group.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »