Technologie » Internet

Helpers.pl - porady dla każdego

Helpers.pl to serwis społecznościowy, który umożliwia wymianę wiedzy pomiędzy użytkownikami. Masz problem, nie wiesz jak sobie poradzić? Zarejestruj się, zadaj pytanie, a z pewnością ktoś przyjdzie Ci z pomocą i odpowie na Twoje pytanie.

W ostatnim czasie możemy zaobserwować znaczy wzrost powstawania serwisów społecznościowych, której treść generują użytkownicy tzn: WEB 2.0, jedną z takich stron jest serwis Helpers.pl, stworzony z myślą  o aktywnych Internautach, którzy korzystają z for, grup oraz list dyskusyjnych w celu wyszukania odpowiedzi na postawione przez siebie pytania. Z myślą o tych użytkownikach powstał serwis Helpers.pl, którego misją i głównym celem jest zbudowanie społeczności, która w rzeczowy sposób będzie stanowiła wsparcie dla osób szukających odpowiedzi na rozmaite pytania.


Tutaj nie ma tematów tabu, nie ma głupich pytań ani głupich odpowiedzi. Helpersi sami oceniają porady budując przez to ranking najbardziej wartościowych porad jak i tworzą unikalną bazę pytań i porad dotyczących wszystkich sfer życia.

Masz problem, nie wiesz jak sobie poradzić? Zarejestruj się, zadaj pytanie, a z pewnością ktoś przyjdzie Ci z pomocą i odpowie na Twoje pytanie.

Helpers.pl – porady dla każdego Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marches

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »