Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

HEXAGYN duo – innowacyjne odkrycie w leczeniu kobiecych dolegliwości

HEXAGYN duo – innowacyjne odkrycie w leczeniu kobiecych dolegliwości
Zobacz więcej zdjęć »
Co czwarta Polka boryka się z problemem suchości pochwy – jedną z przyczyn stanów zapalnych i infekcji okolic intymnych*. Natychmiastową ulgę i długotrwałe nawilżenie pochwy zapewnia HEXAGYN® duo – innowacyjne i jedyne na rynku globulki dopochwowe z polikarbofilem.

Suchość pochwy jest kłopotliwą dolegliwością, która dotyka coraz młodszych kobiet. Jej przyczyną mogą być m.in. zaburzenia hormonalne, źle dobrana antykoncepcja, przyjmowane na co dzień leki, menopauza, a nawet stres. Nieleczona suchość pochwy jest jedną z przyczyn stanów zapalnych i infekcji okolic intymnych. Kompleksowe rozwiązanie problemu gwarantuje HEXAGYN® duo. Globulki dopochwowe zapewniają natychmiastową ulgę i optymalne nawilżenie pochwy aż do 72 godzin – najdłużej ze wszystkich dostępnych globulek na rynku**.

HEXAGYN® duo to wyrób medyczny o podwójnej sile działania, polecany zarówno do stosowania profilaktycznego, a także jako uzupełnienie terapii stanów zapalnych i infekcji. Zawartość kwasu hialuronowego, kwasu mlekowego i polikarbofilu – numeru 1 w leczeniu infekcji intymnych w USA, pomaga utrzymać i odbudować prawidłową mikroflorę pochwy, zapewniając odpowiednie nawilżenie, przywracając naturalny poziom pH, regenerując błonę śluzową i ograniczając rozwój stanów zapalnych i infekcji.

HEXAGYN DUO wspomaga proces leczenia suchości pochwy na tle zapalnym

i zakaźnym, łączy wszystkie pożądane cechy: utrzymanie fizjologicznego pH i prawidłowej

biocenozy pochwy, odpowiedniego nawodnienia śluzówki pochwy - biotechnologia.pl

 

Wielkość i kształt globulek HEXAGYN® duo zostały opracowane w oparciu o anatomiczną budowę kobiety, dzięki temu ich stosowanie jest wygodne i komfortowe – nie brudzą bielizny. Globulki nie zawierają w swym składzie sztucznych konserwantów i hormonów.

Opakowanie HEXAGYN® duo zawiera 10 globulek dopochwowych i nie wymaga przechowywania w lodówce.

 

 

Producent:         Hexanova (www.hexanova.pl)

Produkt:              Hexagyn duo, globulki dopochwowe, 10 szt.

Cena:                   ok. 25 zł 

                              

 

(*) Anna Sobczuk: Zastosowanie polikarbofilu w profilaktyce zakażeń i suchości pochwy. Biotechnologia 2016

(**) Grażyna Jażębek-Bielecka: Zastosowanie polikarbofilu w suchości pochwy w celu utrzymania fizjologicznego pH pochwy u kobiet ciężarnych i karmiących, PZWL 2/2017Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 101993 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )