Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

HEXATIAB® – pierwsza pomoc w leczeniu infekcji intymnych

HEXATIAB® – pierwsza pomoc w leczeniu infekcji intymnych
Zobacz więcej zdjęć »
Nawet do 40% zakażeń powraca już w ciągu roku. W walce z infekcjami bakteryjnymi, grzybicznymi i wirusowymi skutecznie pomogą kapsułki dopochwowe HEXATIAB® – wyrób medyczny rekomendowany przez specjalistów* z aktywnym srebrem TIAB.

Infekcje intymne są najczęstszą dolegliwością, z którą kobiety zgłaszają się do ginekologa. Przyczyn zakażeń może być wiele. Są to m.in. niewłaściwa higiena, nieprawidłowa mikroflora pochwy, przypadkowe kontakty seksualne czy przyjmowanie niektórych leków. Zakażenie wirusowe, bakteryjne i grzybiczne wiąże się z nieco innymi objawami, jednak najczęstszymi są nieprzyjemny zapach, swędzenie, pieczenie w miejscu intymnym, upławy i bóle przy oddawaniu moczu.

 

Skuteczną pomocą w leczeniu infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych jest HEXATIAB® - szybko rozpuszczające się kapsułki dopochwowe. Rekomendowany przez specjalistów* wyrób medyczny, zawiera m.in. cząsteczki aktywnego srebra TIAB, które dzięki swoim właściwościom pełnią rolę bariery ochronnej przed drobnoustrojami z zewnątrz.

Produkt wspomaga również walkę z opryszczką narządów płciowych i brodawki narządów płciowych. Sprawdzi się także w leczeniu zmian poporodowych.

 

Kapsułki dopochwowe HEXATIAB® należy stosować po wystąpieniu pierwszych objawów przez okres od 7 do maksymalnie 10 dni. Wyrób medyczny może być używany również przez kobiety w ciąży (na zalecenie i pod kontrolą lekarza). Opakowanie HEXATIAB® zawiera 10 kapsułek dopochwowych. Produkt należy przechowywać w temperaturze do 250C.

 

 

Producent:         Hexanova (www.hexanova.pl)

Produkt:              Hexatiab®, kapsułki dopochwowe, 10 szt.

Cena:                   ok. 35 zł

 

(*) Analiza przypadków. Ginekologia i położnictwo: Stanowisko Zespołu Ekspertów na temat zastosowania wyrobu medycznego HEXATIAB® SOFTGEL w przypadkach infekcji pochwy, PZWL 4/2018Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »