Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

HEXATIAB® – pierwsza pomoc w leczeniu infekcji intymnych

W czasie wakacji rośnie ryzyko infekcji intymnych u kobiet. Wpływa na to wiele czynników związanych ze zmianą otoczenia i klimatu W walce z infekcjami bakteryjnymi, grzybicznymi i wirusowymi skutecznie pomogą kapsułki dopochwowe HEXATIAB® – wyrób medyczny rekomendowany przez specjalistów.

Infekcje intymne to jedne z najczęściej występujących problemów ginekologicznych, z którymi borykają się kobiety w każdym wieku. Latem kobiety chorują częściej niż zwykle ze względu na szereg okoliczności, które negatywnie wpływają na florę bakteryjną pochwy.

 

Główną przyczyną zwiększającą ryzyko infekcji podczas wakacji jest wysoka temperatura, która sprzyja rozwojowi chorobotwórczych bakterii i mikroorganizmów. Podobny skutek odnoszą częstsze niż zwykle kąpiele w basenie z chlorowaną wodą, która zabija naturalną mikroflorę pochwy. Do zakażenia może dojść także podczas kąpieli w jeziorze, rzece czy morzu ponieważ woda może być skażona mikroorganizmami. Podatność na infekcje może zwiększyć także uprawianie wakacyjnych sportów takich jak jazda na rowerze czy jazda konna ponieważ mogą one prowadzić do mikrouszkodzeń pochwy. Inne przyczyn zakażeń to m.in. niewłaściwa higiena, nieprawidłowa mikroflora pochwy, przypadkowe kontakty seksualne czy przyjmowanie niektórych leków.

 

Infekcje intymne są bardzo nieprzyjemne dla kobiety. Zakażenie wirusowe, bakteryjne i grzybiczne wiąże się z nieco innymi objawami, jednak najczęstszymi są nieprzyjemny zapach, swędzenie, pieczenie w miejscu intymnym, upławy i bóle przy oddawaniu moczu.

 

Każda kobieta chciałaby za wszelką cenę uniknąć infekcji intymnych, nie ma jednak powodu żeby rezygnować z letnich przyjemności.  Skuteczną pomocą w profilaktyce i leczeniu infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybicznych jest HEXATIAB® - szybko rozpuszczające się kapsułki dopochwowe. Rekomendowany przez specjalistów* wyrób medyczny, zawiera m.in. cząsteczki aktywnego srebra TIAB, które dzięki swoim właściwościom pełnią rolę bariery ochronnej przed drobnoustrojami z zewnątrz. Produkt wspomaga również walkę z opryszczką narządów płciowych i brodawki narządów płciowych. Sprawdzi się także w leczeniu zmian poporodowych.

 

Kapsułki dopochwowe HEXATIAB® należy stosować po wystąpieniu pierwszych objawów przez okres od 7 do maksymalnie 10 dni. Wyrób medyczny może być używany również przez kobiety w ciąży (na zalecenie i pod kontrolą lekarza). Opakowanie HEXATIAB® zawiera 10 kapsułek dopochwowych. Produkt należy przechowywać w temperaturze do 250C.

Analiza przypadków. Ginekologia i położnictwo: Stanowisko Zespołu Ekspertów na temat zastosowania wyrobu medycznego HEXATIAB® SOFTGEL w przypadkach infekcji pochwy, PZWL 4/2018

 

Producent:         Hexanova (www.hexanova.pl)

Produkt:              Hexatiab®, kapsułki dopochwowe, 10 szt.

Cena:                   ok. 35 zł Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Agniecha 2018-09-18 05:52:46

    Ja znowu staram się zawsze jak najszybciej iść do lekarza na badania, co fachowe podejście to jednak fachowe. I oczywiście Invag żeby wesprzeć florę bakteryjną która jest naruszona i zapobiec nawrotom infekcji. Bo najgorsze co może być to własnie powtórka po wyleczeniu


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »