Firma » Biznes

HILL International wraca do Polski. Iwona Cekal Partnerem Zarządzającym

Warszawa, 21 września 2023 roku HILL International, międzynarodowa firma executive search rekrutująca menedżerów, powraca do Polski. Za rozwój jej działalności na rynku odpowiada Iwona Cekal, która została Partnerem Zarządzającym.

Międzynarodowa firma executive search HILL International wraca do Polski. Iwona Cekal Partnerem Zarządzającym

Warszawa, 21 września 2023 roku

HILL International, międzynarodowa firma executive search rekrutująca menedżerów, powraca do Polski. Za rozwój jej działalności na rynku odpowiada Iwona Cekal, która została Partnerem Zarządzającym. Wraz z towarzyszącym jej zespołem doświadczonych konsultantów będzie kontynuować współpracę z długoletnimi klientami i z kandydatami.

Firma HILL International, wywodząca się z Austrii, oferuje swoim klientom wsparcie w tematach związanych z rekrutacją, motywacją, rozwojem i retencją pracowników na stanowiskach zarządczych. Działa w ponad 20 krajach europejskich.

Iwona Cekal pracowała już w HILL International. W latach 1996–1997 jako Training Manager od podstaw tworzyła w Polsce nowy dział firmy, a w latach 1999–2004 w Czechach jako Country Manager zarządzała czeskim oddziałem. Jednocześnie w latach 2002–2003 częściowo odpowiadała za prowadzenie oddziału HILL International w Polsce. Dzisiaj pod jej kierownictwem firma wznawia działalność na polskim rynku pracy.

Cieszę się, że wracam tam, gdzie 25 lat temu rozpoczynałam karierę zawodową. Pozwala mi to odbyć rodzaj podróży sentymentalnej: w różnych oddziałach firmy widzę koleżanki i kolegów, których już kiedyś spotkałam. W naszych szeregach pojawili się także nowi, utalentowani ludzie, wnoszący do zespołu świeże, nowoczesne spojrzenie na rekrutację pracowników wyższego szczebla. Chcę zapewnić naszym klientom jak najlepsze efekty współpracy, wspierać ich w podejmowaniu kluczowych decyzji organizacyjnych i kadrowych. Kandydatom chcę zagwarantować skuteczne i profesjonalne wsparcie w realizowaniu ich aspiracji zawodowych oraz w planowaniu kariery.

Z HILL International łączy Iwonę Cekal nie tylko przeszłość. Mają też wspólne DNA ukierunkowane na uczciwość, zapewnienie najwyższej jakości usług oraz rozwiązywanie problemów z zachowaniem szacunku do każdego człowieka i pozytywnego nastawienia pomimo wyzwań.

Iwona Cekal zajmuje się rekrutacją na kluczowe stanowiska nieprzerwanie od 25 lat. Ma doświadczenie w obsadzaniu stanowisk liderskich nie tylko na rynku polskim, ale również w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Towarzyszy jej zespół doświadczonych konsultantów.

Członkowie mojego zespołu są entuzjastycznie nastawieni do zmiany. W HILL International cenią wzajemne wsparcie i dzielenie się zdobytą wiedzą w ramach naszej międzynarodowej organizacji, szczególnie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wierzymy, że efekty tego zostaną szybko zauważone przez naszych klientów i kandydatów. Z nami mogą czuć się pewnie i bezpiecznie. Od teraz proponujemy dodatkowe narzędzia przydatne na rynku pracy, na przykład testy psychometryczne. Ułatwią one podjęcie decyzji szczególnie podczas rekrutacji osób z potencjałem, ale z mniejszym doświadczeniem, oraz najlepsze dopasowanie kandydatów do właściwych ról i do kultur organizacyjnych. Będziemy również nadal prowadzić rekrutacje na stanowiska międzynarodowe. Cieszymy się z nowych możliwości rozwojowych na mającym duży potencjał polskim rynku pracy.

Oprócz rekrutacji i testów psychometrycznych HILL International oferuje również projekty outplacementowe, audyty menedżerskie oraz ocenę kompetencji i potencjału pracowników w ramach AC/DC.

Więcej informacji na temat HILL International w Polsce można znaleźć na stronie: www.hill-international.com .

***

O firmie HILL International

Firma HILL International została założona przez doktora Othmara Hilla w 1975 roku w Austrii. Specjalizuje się w executive search, wyszukiwaniu i selekcji menedżerów średniego i wyższego szczebla oraz w projektach związanych z motywacją i rozwojem kluczowych pracowników. Lata 80. i 90. to okres znaczącego rozwoju sieci w Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej. W Polsce HILL działała od 1992 roku. Wraz z ekspansją geograficzną nastąpił intensywny rozwój portfela usług HILL. HILL International wyróżniają najwyższej jakości standardy prowadzonych procesów oraz ciągłe rozwijanie narzędzi psychometrycznych. Firma jest silnym partnerem we wszystkich obszarach doradztwa personalnego na wysokim szczeblu: profesjonalnej rekrutacji, poszukiwań kadry kierowniczej, doradztwa w zakresie przywództwa. Działa w 20 krajach, zatrudnia 200 wysoko wykwalifikowanych konsultantów z doświadczeniem menedżerskim i dostaje 210 tys. aplikacji kandydatów rocznie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Questia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 5 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »