Kultura, sztuka » Kultura

Historia bez cenzury? To ciekawe! Spotkanie z Wojciechem Drewniakiem

Nauka historii nie musi być nudna. Wystarczy, że opowie ją Wojciech Drewniak. Znany youtuber spotka się ze swoimi fanami, przy okazji promocji najnowszej książki Historia bez cenzury 4. Średniowiecze bez trzymanki (Wydawnictwo Znak) w poniedziałek, 10 października w salonie Empik Plaza w Toruniu.

Jak w prosty sposób uzupełnić wiedzę z zakresu historii? Wystarczy zajrzeć na youtubowy kanał Wojciecha Drewniaka „Historia bez cenzury”! Milion subskrybentów i wiernych widzów to najlepszy dowód na to, że nauka o dawnych dziejach może być naprawdę ciekawa.

Tym razem autor powraca z kolejną, czwartą już książką – „Historia bez cenzury 4. Średniowiecze bez trzymanki”, która jest uzupełnieniem treści prezentowanych w filmach. Youtuber w charakterystycznym dla siebie stylu, pełnym ciętego humoru, przenosi czytelnika w czasy zakutych łbów, krucjat, wikingów i publicznych egzekucji.

Podczas spotkania Wojciech Drewniak przytoczy szereg ciekawych historii oraz anegdot, a także spróbuje odpowiedzieć na najbardziej wyszukane i podchwytliwe pytania od swoich fanów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wydarzenia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »