Firma » Biznes

„Hiszpańskie oliwki na każdym polskim stole”- nowa kampania promująca Hiszpańskie Oliwki w Polsce!

„Hiszpańskie oliwki na każdym polskim stole”- nowa kampania promująca Hiszpańskie Oliwki w Polsce!
Zobacz więcej zdjęć »
Hiszpania jest największym producentem oliwek na świecie i zajmuje pierwsze miejsce pod względem ich eksportu, co stanowi ok. 32% całego światowego eksportu.

Swoją pozycję zawdzięcza wysiłkowi i profesjonalizmowi hiszpańskiej  branży producentów oliwek. Od 2007 roku INTERACEITUNA, organizacja reprezentująca hiszpański sektor oliwek stołowych, przy wsparciu hiszpańskich instytucji jak  Extenda (Agencja Promocji Regionu Andaluzja), promuje oliwki, kuchnię i kulturę hiszpańską wśród polskich konsumentów.

Tegoroczna kampania pod hasłem przewodnim „Hiszpańskie oliwki na każdym polskim stole” stanowi kolejną odsłonę działań rozpoczętych w 2007 roku. Jej głównym celem jest wzmocnienie wizerunku marki „Olives from Spain” jako lidera w branży, a także edukacja konsumentów w zakresie walorów zdrowotnych i kulinarnych hiszpańskich oliwek, ich wykorzystywania w codziennej diecie oraz szerokiego zastosowania kulinarnego. Zaplanowane działania mają wyznaczyć nowy trend wykorzystywania oliwek jako elementu naszej codziennej diety. Pokazują również, że Hiszpańskie Oliwki mogą być składnikiem nawet tradycyjnych polskich dań, przygotowywanych chociażby z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Kluczowym elementem działań komunikacyjnych jest plasowanie produktu w popularnych programach telewizyjnych m.in. śniadaniowych: „Pytanie na Śniadanie (TVP), czy kulinarnych:  „Ewa Gotuje” (Polsat). Ponadto kampania obejmuje działania z zakresu public relations, advertoriale edukacyjne w magazynach kobiecych, life-stylowych, kulinarnych i podróżniczych oraz aktywności w Internecie i social media. Wspierać je będą również akcje specjalne, samplingi i eventy w największych miastach w Polsce (Warszawa, Kraków, Poznań).

Kampania promocyjna potrwa do końca grudnia 2013 roku. Za kreacje i zakup mediów odpowiada Innovations Communications Group, która 3 rok z rzędu wygrała przetarg na obsługę tej kampanii. Działania public relations realizuje Agencja ConTrust. Ze strony Innovations Communications Group za projekt odpowiada: Roksana Kałużna (Executive account), Piotr Borowski (media strategic manager)  i Magda Wilińska (social media manager). Po stronie agencji ConTrust: Agata Falęcka (Account Manager) i Natalia Szymczak (Junior Account Executive) w zespole Marty Rakoczy (Account Director).

Więcej informacji na temat hiszpańskich oliwek na: www.hiszpanskieoliwki.pl

Bądź z nami też na: www.facebook.com/HISZPANSKIEOLIWKI

Kontakt: Agata Falęcka, Contrust, tel.: 501-121-701, e-mail: a.falecka@contrust.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »