Dom » Wnętrza

Homla kocha zwierzęta, czyli najnowsza kolekcja inspirowana naturą

Od dawna wiadomo, że wzornictwo czerpie z wielu źródeł. Tym razem Homla stworzyła wyjątkową kolekcję inspirowaną naturą. Zwierzęce motywy, futrzane tekstury, a przede wszystkim pełne intensywnych barw materiały to cechy charakterystyczne kolekcji ANIMALS.

Jednak to nie wszystko. Najważniejsze, że marka poszła o krok dalej i nawiązała współpracę z trzema polskimi ZOO.

Kolekcja inspirowana naturą

Cętki, plamki czy paski doskonale przywołują na myśl zwierzęta rodem z gorącej sawanny. Dzięki połączeniu tych wzorów z kolorami soczystej zieleni i błękitnego nieba, możemy w swoim wnętrzu stworzyć przestrzeń przypominającą nam o letnich podróżach. Dodatkowo wybierając motywy zwierzęce nasze domowe aranżacje będą zgodne z aktualnie panującymi trendami. Pościel w zwierzęce cętki, a może futrzane poduszki - czemu nie? Zestawienie kontrastowych kolorów i wyraźnych wzorów rodem z Afryki da nowoczesny efekt. Pomysł na taką stylistykę będzie dobry zarówno do salonu, jak i do kuchni. Wnętrze w tym stylu może być spokojne i stonowane - jak afrykański krajobraz, ale również dynamiczne i skontrastowane - niczym afrykańska dzika, dziewicza flora i fauna - wybór należy do Ciebie. Zwierzęce motywy, przyjemne w dotyku tekstury, a przede wszystkim pełne intensywnych barw dodatki to cechy wyróżniające najnowszą kolekcję marki.

Niezwykła współpraca

Homla tworząc kolekcję ANIMALS nie tylko inspirowała się naturą, ale poszła o krok dalej. Dzięki współpracy z trzema ogrodami zoologicznymi, czwórka tygrysów amurskich zyskała finansowe wsparcie. Tygrysy amurskie to gatunek objęty szczególną ochroną ponieważ grozi mu wyginięcie, dlatego też marka Homla postanowiła je otoczyć wyjątkową opieką. Zwierzęta z Ogrodu Zoologicznego w Krakowie, z Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie oraz z Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego mogą liczyć na pomoc w najbliższym czasie. Takim działaniem Homla udowadnia, że troska o naturę nie jest jej obca.

Materiał video: https://www.youtube.com/watch?v=O5fAPIvDNaYRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

a.kalinska@homla.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »