Technologie » Telekomunikacja

Honor 8 w przedsprzedaży z gwarancją VIP

Honor 8 w przedsprzedaży z gwarancją VIP
Zobacz więcej zdjęć »
Warszawa, 23 sierpnia 2016 – Designerski Honor 8 pojawił się w przedsprzedaży online w sklepach sieci Media Markt i Saturn. Dodatkowo smartfon został objęty wyjątkową gwarancją VIP, w ramach której klienci otrzymują bezpłatną wymianę wyświetlacza przez 3 miesiące, oraz serwis door – to – door.

Ten nowoczesny, elegancki smartfon ma nie tylko bardzo dobrą specyfikację, ale też bardzo atrakcyjną cenę.


Nowy flagowiec od Huawei, Honor 8 jest już dostępny w przedsprzedaży w sklepach online sieci Media Markt i Saturn w sugerowanej cenie detalicznej 1999 PLN. Każdy, kto zdecyduje się na zakup Honora 8 przez stronę www.saturn.pl  lub  www.mediamarkt.pl będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji przygotowanej przez producenta: 3-miesięcznej gwarancji na bezpłatną wymianę wyświetlacza oraz serwis door – to – door. Promocja trwa do 1 września 2016 r.

Honor 8 to najnowszy smartfon w portfolio marki. Urządzenie wyróżnia się na rynku wyjątkowym designem. Jego obudowa jest stworzona z 15 warstwowej tafli hartowanego szkła, która efektownie odbija refleksy świetlne. Honor 8 to również zupełnie nowa jakość w fotografii mobilnej. Urządzenie zostało wyposażone w dwa obiektywy (12 MPx), dzięki którym zdjęcia są pełne detali oraz nasyconych barw. Innowacyjna przysłona, pozwwww.hihonor.com i www.facebook.com/honorplRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

agencja PR Kwadrat

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »