Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Hotel Hetman w Rzeszowie zaprasza

Hotel Hetman w Rzeszowie zaprasza
Zobacz więcej zdjęć »
Wielka Promocja - Pozdrów od nas smoka! Osoby, które w terminie od 5 listopada do 23 grudnia spędzą trzy noclegi w Hotelu Hetman w Rzeszowie lub innym hotelu należącym do sieci Hotele21 mogą wygrać wycieczkę dla dwóch osób do Chin lub inną atrakcyjną nagrodę.

Hotel Hetman świadczący usługi w standardzie *** jest największym obiektem hotelowym w Rzeszowie. Na naszych Gości czeka 108 miejsc noclegowych w 60-ciu komfortowo wyposażonych pokojach jedno i dwuosobowych. Główny pion Gości stanowią klienci biznesowi.

Dodatkowo w naszej ofercie znajduje się bowiem klimatyzowana i jasna sala konferencyjna (dla około 60-ciu osób), oraz specjalny pokój do prowadzenia rozmów rekrutacyjnych/biznesowych (dla 8 osób). W całym obiekcie funkcjonuje również bezprzewodowy i bezpłatny Internet. Kompleksowe usługi gastronomiczne zapewnia restauracja hotelowa.

Wieloletnie doświadczenie i pasja wkładana  w nieustanny rozwój są dla Państwa gwarancją najwyższej jakości.

Nasza misja brzmi: „Z dumą oferujemy polską Gościnność”.  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Hotel Hetman*** w Rzeszowie
http://www.hotelhetman.com.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »